Головна » 2018 » Квітень » 20 » Методичне об’єднання практичних психологів
09:24
Методичне об’єднання практичних психологів

     18 квітня 2018 року на базі Роменського коледжу СНАУ відбулося методичне об’єднання практичних психологів м. Ромни на тему: «Психологічний мікроклімат групи та його вплив на духовний розвиток учня». Гостей привітав заступник директора з виховної роботи Маляренко В.М.
    Колеги мали змогу ознайомитися з поняттям психологічного мікроклімату, його структурою та компонентами. Практичний психолог РК СНАУ Шевченко В.Є. виступила з доповіддю про позитивний мікроклімат класного колективу і його вплив на успішність та відчуття комфорту учнів. Про роль вчителя у встановленні позитивного мікроклімату в класі розповіла практичний психолог ЗОШ №5 Мазур В.С.  Практичний психолог ЗОШ №8 Гарцарік К.В., проаналізувала способи реагування вчителя у розв’язанні проблемних ситуацій. "У кожного практичного психолога має бути банк психодіагностичних методик" - своїм досвідом роботи поділилась практичний психолог КЗСОРСОГІТО Самілик Т.В.  Учасники семінару розробили методичні рекомендації класним керівникам по налагодженню сприятливого мікроклімату в класі/групі.
   Засідання пройшло цікаво, кожен зробив висновок про те, що психологічний мікроклімат є дуже важливим фактором у кожному навчальному закладі.
       Цього ж дня за планом роботи психологічної служби у Роменському коледжі СНАУ розпочався «Тиждень психології».

  

Переглядів: 113 | Додав: alexanderillenko | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]