Головна » 2016 » Жовтень » 10 » КРОКУЙТЕ У МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ!
15:47
КРОКУЙТЕ У МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ!

 

Погожого осіннього дня 7 жовтня 2016 року біля Роменського коледжу Сумського національного аграрного університету особливо людно та гамірно: коледж відмічає своє 95-річчя. Зворушені випускники різних років, усміхнені студенти, гостинні викладачі, майстри та співробітники коледжу, поважні гості – всі зібралися в гарно прикрашеній актовій залі. Яскраві спогади, теплі зустрічі, задушевні пісні, квіти,  піднесена атмосфера – все це сплелося в незабутні  миті свята.

​  

У своєму вітальному слові директор коледжу Шевченко Олег Іванович висловив щиру вдячність  ветеранам праці, які були причетні до створення коледжу, примножували  його славу, закладали фундамент для майбутнього, а  випускникам, викладачам, співробітникам та студентам побажав   наснаги в праці і навчанні та надії  на щасливу долю закладу та нашої незалежної України.

 

Голова райдержадміністрації Білоха В.О., міський голова Салатун  С. А., заступник голови райради  Малик В. М. звернулися з вітальними словами до колективу, відзначили, що в коледжі панує атмосфера співробітництва, творчого пошуку, оптимізму, далекоглядності в задумах  та впевненості в завтрашньому дні.

Ректор Сумського національного аграрного університету доктор с.-г. наук, професор, академік НААН України  Ладика Володимир Іванович також високо оцінив заслуги коледжу у підготовці висококваліфікованих фахівців, а представник Сумського НАУ – заступник проректора з навчальної роботи Розуменко А.М. вручив колективу пам’ятну адресу та висловив свою щиру повагу і  сподівання на подальшу корисну та плідну співпрацю.

Присутні на святі директори коледжів Сумського НАУ теж долучилися до теплих привітань на адресу викладачів,  співробітників та студентів  коледжу і побажали йому могутності і подальшого процвітання.

Своїми спогадами, думками, сподіваннями поділився ветеран педагогічної праці, бувший завідувач відділення механізації Яриш Ф.І. і побажав всім присутнім зібратися знову на сторічному ювілеї коледжу.

Гордість будь-якого закладу – це його випускники, а за 95-років їх було підготовлено більше 25-ти тисяч. Це святкування не було б таким пам’ятним,  якби, цьому не посприяли його випускники  -  добрі помічники та вірні   друзі  коледжу, а саме: Іващенко О. В. – директор  філії ПрАТ «Райз-Максимко», Леонов В.М. – голова ф.г. «Лєонов», Зимогляд М.М. – директор  СТОВ ім. Шевченка, Кірюхін Д.Є. – директор ТОВ «Ромни  птахоспілка», Підопригора П.І. – директор ТОВ «Пілігрім ТТ», Гордійко А.П. – керівник Дібрівської філії АФ «Дружба - Нова», Харченко В.А. – директор Департаменту механізації ПрАТ «Райз-Максимко». Завдяки випускникам поповнюється та підтримується матеріально-технічна база, створюється затишок у коледжі. Від їх імені виступив випускник відділення «Механізація сільського господарства» 1975 року, а нині директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Помаран П.І., з щирою подякою педагогам та майстрам за їх нелегку самовіддану працю, створення в коледжі особливої атмосфери та енергетики, яка надихає як викладачів, так і студентів  до нових звершень.

Святковий концерт, в якому взяли участь випускники минулих років, викладачі та студенти коледжу, додав присутнім гарних емоцій та піднесеного святкового настрою.

95-років…  Поважний вік, та в коледжі вирує стрімке життя:  поєднання досвіду, традицій, молодечого студентського завзяття та життєвої мудрості викладачів, а, отже, врожайна нива хліборобів і далі квітує і примножується. Девіз «Крокуйте у майбутнє разом з нами!» кожного року приводить до нашої студентсько - викладацької родини все більше і більше нових абітурієнтів, тож запрошуємо випускників на навчання до Роменського коледжу Сумського НАУ.  Приєднуйтеся до нас, долучайтеся до невичерпної криниці досвіду поколінь, життєдайних традицій нашого краю, і ставайте сучасними висококваліфікованими фахівцями агропромислового комплексу України.

КРОКУЙТЕ У МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ!

Фотозвіт з можливістю додавати фото

Переглядів: 314 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]