Головна » 2017 » Березень » 26 » Краще один раз побачити, ніж сто разів почути...
02:18
Краще один раз побачити, ніж сто разів почути...

«Краще один раз побачити, ніж сто разів почути, приїжджайте краще до нас на екскурсію», - відповів заступник директора філії «Андріяшівський елеватор» ТОВ «Урожайна країна» Анатолій Миколайович Демченков на прохання розповісти про своє підприємство студентам - старшокурсникам Роменського коледжу СНАУ.

7 березня 2017 року студенти групи 41-Е разом з викладачем Л. І Овсійко та куратором групи І.В. Сердюком відвідали Андріяшівський елеватор ТОВ «Урожайна країна», який є частиною агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт».

Тут їх щиро привітали заступник директора підприємства Анатолій Миколайович Демченков та головний енергетик підприємства Олександр В’ячеславович Касян.

Олександр В’ячеславович розповів про своє підприємство від початку його будівництва і до сьогодення , провів захоплюючу екскурсію територією підприємства, ознайомив з технологічними процесами приймання, зберігання та відпуску продукції, відповів на численні запитання студентів .

Студенти та викладачі коледжу щиро вдячні Анатолію Миколайовичу та Олександру В’ячеславовичу , які незважаючи на зайнятість знайшли час поспілкуватися з майбутніми спеціалістами агропромислового комплексу.

Переглядів: 222 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]