Головна » 2018 » Листопад » 29 » Конференція на тему «Сучасні тенденції злочинності серед молоді»
16:27
Конференція на тему «Сучасні тенденції злочинності серед молоді»

       8 листопада 2018року для студентів четвертого курсу було проведено конференцію на тему «Сучасні тенденції злочинності серед молоді». На зустріч із студентами було запрошено Ситника Дмитра Миколайовича, Інспектора ювенальної превенції Роменського відділу поліції.
   Під час конференції мова йшла про профілактику правопорушень серед неповнолітніх. У підлітків завжди виникає бажання стати незалежним, спробувати щось нове, побувати в новій, цікавій обстановці. Це природно і навіть корисно для дітей – все це частина дорослішання. Однак тиск однолітків, нудьга, нестримна енергія, а можливо, й інші фактори, що впливають на поведінку, можуть призвести до невиправданого ризику – і навіть коштувати життя. Проявивши непослух один раз, дуже легко потім здійснити більш серйозний проступок.
     Найпоширенішими злочинами серед молоді є крадіжки, хуліганство, нанесення тілесних ушкоджень. Бажання самоствердитися штовхає молодих людей до конфліктних ситуацій.
       Студентів ознайомили з особливостями та підставами кримінальної відповідальності неповнолітніх, попереджено студентів про наслідки вчинення правопорушень, адже кримінальні правопорушення здійснені неповнолітніми – це небезпечне соціальне явище. Зустрічі проходила у жвавому діалозі, обговорювалися життєві ситуації, студенти задавали питання, та отримували на них обґрунтовані відповіді.

 

Переглядів: 140 | Додав: Traktorist | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]