Головна » 2014 » Листопад » 8 » Хмарні технології в навчанні
12:44
Хмарні технології в навчанні

           Викладачі Роменського коледжу СНАУ відділення «Фінанси і кредит» Царьова А. О., Войтенко Н. П., Коваленко О. А. 6 листопада 2014 року відвідали конференцію «Хмарні технології в навчанні» з метою ознайомлення з програмними продуктами.

       Корпорація Парус — один з найбільших вітчизняних розробників автоматизованих інформаційних систем управління фінансово-господарською діяльністю бюджетних установ, відомств, організацій. В тому числі навчальних закладів.

Більше двадцяти років Корпорація Парус утримує провідні позиції на ринку інформаційних технологій України. Маючи добру репутацію, багатий досвід роботи, потужні трудові ресурси, стабільне фінансове становище, Парус завжди виступає в ролі надійного партнера, здатного вирішити не тільки завдання автоматизації управління підприємством чи установою, але й надалі оперативно здійснювати супроводження своїх програмних продуктів. Тому кількість клієнтів Корпорації постійно зростає, і на сьогоднішній день їх число перевищує 20 000. Для користувачів існують різнорівневі програмні продукти з використанням різних СУБД, які орієнтовані на автоматизацію облікових та управлінських задач, як невеликих установ, так і організацій зі складною підпорядкованою структурою.

Програмні продукти корпорації Парус планується впроваджувати та  застосовувати  в подальшому, як у  навчальному процесі так і у системі управління фінансово-економічною діяльністю коледжу.

    

 

Переглядів: 465 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]