Головна » 2018 » Листопад » 22 » Голодомор
15:27
Голодомор

   Пам’ять – це нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок написано кривавим і чорним. Найтрагічнішою сторінкою історії нашого народу є голодомор 1932-1933 років. Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. І в останні дні листопада весь український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

   Напередодні 85-ї річниці Дня пам’яті жертв Голодомору студенти груп 11-Ф (куратор Спас К.О.), 21-Ф (куратор Рокитянська А.Є.) разом із завідувачем бібліотекою Неменущою Ю.В. в Районній бібліотеці ім. Й.Дудки відвідали виховних захід « Скорботна свіча  - пам’яті свята» та поспілкувалися з завідувачем сектору охорони культурної спадщини Державного історико-культурного заповідника «Посулля» Вадимом Єсіним.

    Вшанування жертв голодомору – це воскресіння нашої пам’яті. Пам‘ять про знищених і невинно убієнних має об’єднати у великій скорботі всіх, хто любить Україну, незалежно від національності і мови спілкування, віросповідання чи місця проживання – тобто весь український народ.

    

Переглядів: 113 | Додав: vyacheslavgolovchenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]