Головна » 2018 » Жовтень » 8 » Екскурсія на "Завод Кобзаренка"
10:03
Екскурсія на "Завод Кобзаренка"

   3 жовтня 2018 року студенти відділення «Електрифікація і автоматизація в АПК» відвідали сучасне виробництво «Завод Кобзаренка» в селищі міського типу Липова Долина, Сумської області.

  Студенти 2-го курсу ознайомилися з сучасними технологіями та обладнанням по обробітку металу, що надало уявлення про сучасне виробництво в контексті вивчення дисципліни «Технологія конструкційних матеріалів».

    Третьокурсники коледжу ознайомились з базою і обладнанням заводу в перспективі проходження виробничої практики та працевлаштування.

    Змістовну екскурсію по заводу провів директор – Кобзаренко Анатолій Дмитрович. Оскільки Кобзаренко А.Д. 25 років тому починав свою справу самотужки, у власному гаражі, але досить докладно розповів про роботу сучасного обладнання, про підбір кадрів і економічну діяльність підприємства.  

  Студенти з зацікавленістю сприймали розповідь, ставили запитання а також  виявили бажання влітку проходити виробничу практику.

  Адміністрація Роменського коледжу СНАУ і Кобзаренко А.Д. дійшли угоди про підписання Договору про співпрацю. Студентів коледжу зустрів директор заводу А.Д.Кобзаренко. Екскурсія була цікавою і змістовною!

 

                                                                                       

                                                                                       

 

Переглядів: 115 | Додав: serjfedko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]