Головна » 2017 » Вересень » 7 » День знань
07:50
День знань

  На святково прикрашеному ганку Роменського коледжу СНАУ в урочистій обстановці розпочалося святкування Дня знань.

  З великим піднесенням був виконаний гімн України.

 З вітальним словом до студентів, викладачів, батьків, гостей звернувся директор коледжу Шевченко Олег Івановичі вручив подяки та грамоти кращим викладачам.

 Всіх присутніх привітав з Днем знань, прочитав молебень та освятив першокурсників Благочинний Роменського району УПЦ патріархату протоієрей Ігор Мурий.

  Вітали та вручали подяки викладачам проректор Сумського НАУ Маслак Олександр Миколайович, голова районної ради Переваруха Віктор Якович, перший заступник міського голови Хоронько Сергій Васильович.

 Окремо хотілося відзначити вітання від компанії «UkrLandFarming» та її представника Усика Сергія Васильовича, який вручив подяки студентам, що  проходять практику в господарствах компанії, а для зміцнення матеріальної бази коледжу подарував проектор та ноутбук.

  Вітаючи з Днем знань, заступник директора з навчальної роботи Харченко Юрій Миколайович вручив подяки кращим студентам коледжу.

  Урочистості закінчилися. Студенти сфотографувалися на згадку.

 Всіх присутніх привітав з Днем знань, прочитав молебень та освятив першокурсників Благочинний  УПЦ Київського патріархату протоієрей Ігор Мурий.

  Проведений перший урок та тему: «Україна - це Європа, Європа – це України».

 

 

 

 

 

Переглядів: 292 | Додав: VEF13 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]