Головна » 2014 » Вересень » 2 » День ЗНАНЬ
16:53
День ЗНАНЬ

Теплого вересневого ранку на майданчику біля головного корпусу Роменського коледжу Сумського НАУ було гамірно. Першокурсники та їх батьки з нетерпінням чекали свята. З вітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу Шевченко Олег Іванович. Першокурсники вручили керівнику закладу коровай. На святі були присутні почесні гості:

Доктор сільськогосподарських наук, професор, член національної академії аграрних наук, ректор Сумського НАУ Ладика Володимир Іванович, який привітав першокурсників, викладачів і всіх присутніх зі святом Знань. Володимир Іванович зазначив, що Роменський коледж СНАУ є одним із кращих у системі ступеневої освіти Сумського НАУ, Також наголосив на тому, що практично сьогодні першокурсники вступили не просто в коледж, а до Сумського НАУ. За вагомий внесок в розвиток освіти викладач коледжу Сидоренко Олександр Іванович був нагороджений грамотою ректора. Як кращий куратор кращої групи коледжу (21М) була нагороджена грамотою Ечко Валентина Миколаївна.

Керівник освітнього проекту компанії «Кернел» Калюжна Марина Вікторівна та менеджер компанії Наталія Данченко озвучили перспективи співпраці з агропромисловим комплексом «Кернел». Отримав життя освітній проект «Кернел-шанс».

Заступник голови Роменської РДА Татарінов Володимир Миколайович звернув особливу увагу на те, що перед студентами відкрилися такі перспективи, про які минуле покоління могло тільки мріяти. Першокурсники отримали символічний ключ до знань, студентський квиток, залікову книжку. Прийняли вітання від куратора, отримали благословення батьків. На закінчення свята в небо злетіли жовто-блакитні кульки, а студентів запросили на перший урок «Україна - суверенна демократична держава»

Переглядів: 1352 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]