Головна » 2018 » Вересень » 14 » День здоров'я
11:16
День здоров'я

  Повноцінний фізичний розвиток та здоров’я студентів коледжу - основа формування особистості. Вагомий вплив на зміцнення здоров’я здійснюють викладачі фізичного виховання Роменського коледжу СНАУ: Дмитренко С.П., Дмитренко Б.С., Півторак Н.Г, Литовка М.В та Шебедя С.М.

   Тому 12 вересня 2018 року в рамках тижня «Фізичної культури та спорту в коледжі був проведений спортивно-масовий захід зі студентами І-ІІ курсів.  В програмі заходу викладачі фізичного виховання провели відкритий «Олімпійський урок» зі студентами 1-курсів на тему «Легка атлетика:  біг на короткі дистанції». Студенти змагалися в бігові на 100 м., де перемогу святкували серед дівчат  - Кравченко В. (група 21-Ф), а серед юнаків - Константинов С. (група 21-Ф). В естафеті 4х100 метрів перемогла дружна команда групи 11-Е. В змішаній військово-спортивній естафеті перемогла команда групи 11-М. Також студенти змагалися в перетягуванні канату, міні-футболу та волейболу. Окрім цього, в коледжі склалася добра традиція з варіння козацької страви –  кулешу (польової каші) з кураторами.

  Метою такого заходу в коледжі є: спонукання студентів до здорового способу життя, розвитку та удосконалювання фізичних якостей: координації рухів, спритності, гнучкості та швидкості; підняття емоційного тонусу студентів.

Фотозвіт заходу.

 

Переглядів: 155 | Додав: serjfedko | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]