Головна » 2018 » Квітень » 23 » День відкритих дверей у Роменському коледжі СНАУ
15:58
День відкритих дверей у Роменському коледжі СНАУ

    Сонячного ранку 21 квітня біля приміщення і у вестибюлі Роменського коледжу СНАУ було людно. Навчальний заклад проводив День відкритих дверей. Педагогічні працівники та всі співробітники коледжу радо зустрічали гостей – школярів та їхніх батьків, яким цікаво було познайомитись з нашим коледжем. Для них була організована виставка технічної творчості, виробів гуртківців, методичних здобутків викладацького складу коледжу.

  В актовій залі учнів та батьків привітав директор коледжу Шевченко О.І., який розповів про досягнення колективу, про діяльність структурних підрозділів, про організацію навчання та дозвілля студентської молоді. Відповідальний секретар приймальної комісії надав інформацію про порядок та основні аспекти вступної кампанії 2018 року.

 З великою цікавістю присутні переглянули відеопрезентацію нашого коледжу. Студенти підготували концертну програму.

  Потім увазі гостей була представлена екскурсія  навчальними та лабораторними корпусами, під час якої вони більше дізналися про матеріальну базу, одержали кваліфіковані відповіді на запитання, які їх цікавили.

   Для ознайомлення з майбутньою професією викладачі відділення «Фінанси та кредит» підготували цікаву вікторину, переможці якої були нагороджені подарунками. З великим захопленням майбутні техніки-механіки мали можливість відчути себе водіями різних транспортних засобів, а майбутні електрики позмагалися у складанні електросхем в найкращій в Україні лабораторії коледжу.

  Сподіваємося, що зустріч з творчим колективом Роменського коледжу СНАУ не залишила байдужими гостей свята. І наша дружня студентська сім’я поповниться новими юнаками та дівчатами, охочими до здобуття таких потрібних для аграрного виробництва професій.  

ФОТОЗВІТ З МОЖЛИВІСТЮ ДОДАВАТИ ФОТО

 

 

 

 

 

Переглядів: 266 | Додав: serjfedko | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]