Головна » 2019 » Жовтень » 29 » День відкритих дверей – день відкритих сердець!
14:45
День відкритих дверей – день відкритих сердець!

  День відкритих дверей – день відкритих сердець!

    Саме під таким гаслом відбулося свято зустрічі з абітурієнтами та їхніми батьками в стінах прославленого Роменського коледжу Сумського національного аграрного університету.

   Ведучі заходу розповіли гостям про переваги навчання в коледжі, історію навчального закладу, презентували відео про довгий, успішний і творчий шлях становлення і розвитку коледжу.

  Про особливості вступної компанії 2020 відповідно до затверджених Правил прийому проінформувала відповідальний секретар Завгородня Н.В.

   Директор коледжу Шевченко О.І. привітав гостей свята та розповів про досягнення колективу, про перспективи, які відкриваються перед студентами та випускниками  закладу вищої освіти.

    Старшокласникам та їх батькам були проведені екскурсії по аудиторіям, навчальним корпусам, лабораторіям де вони могли особисто пересвідчитися, що в коледжі діє потужна матеріальна база, а навчатимуть їх висококваліфіковані педагоги, які допомагатимуть опановувати престижні спеціальності: «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі», «Агроінженерія»,  «Фінанси і кредит».

   День відкритих дверей пролетів легко і швидко, залишивши в серцях кожного теплі та приємні враження та спогади. 

 

 

Переглядів: 66 | Додав: serjfedko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]