Головна » 2018 » Січень » 17 » День Соборності України
19:31
День Соборності України

    В історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з’єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Української Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День незалежності і соборності України. 
     День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави –в єдності українських земель та єдності нації, під якою розуміють соціальну єдність, політичну єдність, єдність традицій і перспектив розвитку, економічну та соціальну однорідність суспільства. Ми переконані, що відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки – це не тільки суспільна потреба, а й моральний обов’язок берегти світлу пам’ять незліченних жертв, протягом віків принесених українським народом з метою здобуття незалежності, соборності, державності.
     Так, завідувач бібліотеки Неменуща Ю.В. спільно з куратором групи 21-Е Шулятєвим Д.Ю. провели в читальній залі для студентів ІІ курсу групи 22-Е (куратор Литовка М.В.) марафон пам’яті «Єдина навіки рідна країна». Під час заходу студенти інсценували виставу «Сини мої!».

 

Переглядів: 199 | Додав: alexanderillenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]