Головна » 2018 » Вересень » 18 » День міста
07:49
День міста

    16 вересня студенти, викладачі та співробітники коледжу вийшли на центральну площу рідного міста, щоб разом з усією громадою взяти участь у святкуванні Дня народження Ромен. Експозиція коледжу була представлена виставкою сільськогосподарських культур та вишивки. 

       З великим задоволенням відвідувачі виставки оглянули сільськогосподарську техніку та вироби студентів з навчальної майстерні.     Залюбки завітали до нашої експозиції очільник області – Клочко Микола Олексійович,  міський голова – Салатун Сергій Андрійович,  голова райдержадміністрації – Білоха Валерій Олександрович та голова районної ради – Переваруха Віктор Якович.

    Директор коледжу  представив гостям основні напрямки роботи навчального закладу в освітній та виховній діяльності. Управлінці оцінили роботу та висловили подяку колективу нашого закладу. Гості та присутні з великим задоволенням фотографувались на фоні сільськогосподарської техніки.

       Активну участь в підготовці до виставки взяли студенти І та ІІ курсів на чолі з кураторами: Спас Катериною Олександрівною, Свірською Євгенією Григорівною, Рак Вітою Андріївною, Лях Тетяною Анатоліївною, Овсійко Любов Іванівною, Ечко Валентиною Миколаївною, Шевченко Оленою Володимирівною, Рокитянською Анною Євгеніївною, Федьком Сергієм Борисовичем, Діхничем Сергієм Івановичем.

Адміністрація коледжу щиро дякує Вам за величезну працю, проведену в рамках підготовки до цього заходу! Нових Вам здобутків і всіляких гараздів!

 

 

Переглядів: 265 | Додав: alexanderillenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]