Головна » 2017 » Листопад » 20 » Декаду відділення "Механізація АПВ" завершено.
16:37
Декаду відділення "Механізація АПВ" завершено.

     Ось і завершилася декада відділення «Механізація АПВ»… Завершилась підведенням підсумків та святковим концертом, де були відзначені найкращі.  Але хотілося б згадати, що ж відбувалось протягом семи днів декади. Проведено чотири професійні конкурси, соціальне опитування студентів, святкова лотерея, відкритий виховний захід до Дня студента, святкова дискотека,  флешмоб, кожна група відділення створила унікальне відео про своє  життя.

   Величезна за обсягом робота була проведена головами циклових комісій, викладачами, студентами та співробітниками коледжу. Кожного дня коледж нагадував якийсь величезний мурашник, що не перестає працювати ні вдень, ні вночі. Там захід, там репетиція,  там планування – все це показники здорового,  амбітного та такого, що постійно розвивається колективу не тільки відділення «Механізація АПВ», а й коледжу в цілому.

     Хочу від свого імені та від імені адміністрації коледжу висловити величезну подяку людям, які вклали хоча б невеличку частинку своєї праці, розуму і душі в цей комплекс заходів, що був присвячений Дню працівників сільського господарства! Ваша допомога і підтримка була надзвичайно важливою і потрібною!

Завідувач відділення «Механізація АПВ»  О.Г. Іллєнко

 

Переглядів: 303 | Додав: Traktorist | Рейтинг: 4.3/6
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]