Головна » 2019 » Листопад » 1 » Декада відділення "Механізація АПВ"
12:27
Декада відділення "Механізація АПВ"

  З 21 жовтня по 1 листопада у Роменському коледжі СНАУ вирувала декада відділення "Механізація АПВ", присвячена Дню інженера-механіка України. Чого тільки не відбувалося за цей період: і конкурси з спецдисциплін, і святкова лотерея "Фартовий я, чи ні?", і відкриті заняття та пізнавальні екскурсії.

  29 жовтня у вестибюлі коледжу була проведена святкова лотерея «Фартовий я чи ні ?». З великою зацікавленістю і бажанням отримати призи та подарунки студенти швидко розкуповували лотерейні білети і з цікавістю дізнавалися про свій виграш. Більша частина лотерей була призова, тому багато студентів коледжу отримали задоволення від проведеного заходу і масу позитивних вражень .

  Шулятєв Д.Ю., викладач дисципліни МТКМ,  організував екскурсії на Роменський завод «Тракторозапчастина». Студенти ознайомилися з технологічними процесами виробництва запчастин та  новими технологіями, що використовуються на підприємстві.

  Рубець О.М., викладач дисципліни «Охорона праці» провів екскурсії до ДПРЧ-14, під час яких працівники пожежної служби розповіли про оснащення частини, ризики в їхній нелегкій роботі та основні правила пожежної безпеки

 Кожного  дня викладачі спецдисциплін проводили конкурси, на яких студенти демонстрували свої теоретичні знання та практичні навички. Всі учасники, які зайняли призові місця були нагороджені грамотами та призами.

 

Переглядів: 67 | Додав: serjfedko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]