Головна » 2018 » Квітень » 26 » «Білий птах з чорною міткою»
19:32
«Білий птах з чорною міткою»

     Чорнобильська катастрофа вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом незвіданої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне наступне покоління. Вибух, що стався 26 квітня 1986 року в Чорнобилі, ось уже більше 30-ти років не втихає у нашій свідомості. Від аварії на ЧАЕС в Україні постраждали мільйони люлей. Ця трагедія зачепила долю кожного українця, сколихнула життєве дерево багатомільйонного народу.

       Долі багатьох людей різних професій - цивільних і військових, які стали свідками, учасниками, героями та жертвами Чорнобильської катастрофи, змінилися назавжди. І через 32 роки цей день змушує задуматися про можливі наслідки діяльності людини.

    В читальній залі бібліотеки коледжу куратором групи 11-Е Шевченко О.В. та завідувачем бібліотекою Неменущою Ю.В. для студентів І курсу була проведена бібліостихія «Білий птах з чорною міткою». Захід супроводжувався відео – присвятою «Ода героям Чорнобиля», відео-реквієм «Героям-ліквідаторам присвячується…», зустріччю-спогадом ліквідатора чорнобильського лихоліття Жуком Г.І., завдяки якому присутні мали змогу переглянути наслідки трагедії одразу після вибуху та багато років потому. Юлія Валеріївна познайомила присутніх з книжковою виставкою – хронографом «Чорна скрижаль України», на якій розміщені документальні та художні твори, що висвітлюють важливі питання стосунків людини з мирним атомом і жахливі наслідки аварії, фотографії тих, хто ціною власного життя врятував світ.

     Пам'ять про трагедію незагоєною раною залишиться в душі нашого народу. Подвиг, який здійснили ліквідатори Чорнобильської АЕС, ніколи не буде забутий.

      Дякуємо викладачу української мови та літератури Кущ В.В. за наданий відеоматеріал до виховної години.

 

 

 

Переглядів: 137 | Додав: alexanderillenko | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]