Головна » 2018 » Серпень » 29 » Батьківські збори
13:31
Батьківські збори

  28.08.2018р. в Роменському коледжі Сумського національного університету відбулися перші батьківські збори студентів І-ІІ курсів. Під час зібрання адміністрація коледжу познайомила слухачів з сучасною матеріально-технічною базою закладу. Серед функцій зборів батьків та студентів особливо важливим було ознайомити їх зі змістом, методикою навчально-виховного процесу, завданнями та напрямками сучасної освітньої програми. Присутні ставили запитання до адміністрації коледжу, яка в свою чергу задовольняла їх повними та змістовними відповідями.

  Такі збори є доброю традицією в коледжі, а саме: залучення батьків до співпраці з викладачами та адміністрацією, до активної участі в житті навчального закладу, виховання свідомого громадянина країни.

  Батьки віддають дитину до навчального закладу з надією, що вона потрапить до рук розумного, гуманного, досвідченого, креативного куратора. Саме такими «другими батьками» є куратор групи 11-М Рак Віта Андріївна, групи 12-М Лях Тетяна Анатоліївна, групи 13-М Овсійко Любов Іванівна, групи 11-Е Свірська Євгенія Григорівна, групи 11-Ф Спас Катерина Олександрівна, групи 23-М Федько Сергій Борисович. Лише за спільної, узгодженої діяльності педагогічного колективу та батьків можна говорити про успіх виховної та навчальної діяльності.

 

Переглядів: 269 | Додав: serjfedko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]