Головна » 2017 » Квітень » 14 » Батьківські збори
16:52
Батьківські збори

   Батьки люблять своїх дітей    тривожною і поблажливою любов'ю, яка псує їх. Є інша любов - уважна та спокійна, яка робить їх чесними. І така справжня любов батька.

                                                                                     Дені Дідро

 

 

У коледжі  07.04.2017 року відбулися  загальні збори для батьків І курсів, де практичний психолог розповіла про свою роботу з ними.

Робота направлена на спілкування психолога з батьками студентів, як правило, збір інформації від клієнта. Цей напрямок є  складовою виховних умов, в яких перебуває їх дитина, і необхідне для надання своєчасної психологічної допомоги учасникам виховного процесу. В період навчання студента в коледжі сім'я суттєво впливає на психічний та соціальний розвиток  особистості.

Батьки здебільшого не мають спеціальної психологічної або педагогічної освіти. Проте питання виховання дітей, техніки налагодження стосунків у сім'ї, взаєморозуміння дорослих і дітей, аналіз почуттів — усе це дуже цікавить батьків. Відтак приведення їхніх знань та навичок до певної системи потребує значної уваги всього педагогічного складу коледжу. Що ж до практичного  психолога, то робота з сім'ями  студентів  має становити окремий важливий напрям його професійної діяльності

Найбільш поширеним видом роботи практичного  психолога в цьому напрямі є консультування батьків. Головним завданням сімейного консультування є максимальне сприяння батькам у вихованні дитини. Це передбачає передусім оптимізацію батьківських, подружніх та родинних взаємин, допомогу батькам у кращому розумінні вікових психічних змін дитини, мотивів учинків оточуючих, установок та ціннісних орієнтацій одне одного. Психолог має налаштовувати батьків на спільне з дитиною розв'язання проблем особистісного розвитку та співжиття, на спільне з викладачем  і студентом  подолання труднощів навчання,  та міжособистісних конфліктів.

Таким чином, робота практичного  психолога  з  батьками є потрібною в освітньому закладі.

Підгот. практ.психолог

 

Переглядів: 246 | Додав: Prepod12 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]