Головна » 2018 » Лютий » 16 » Афганістан – наш біль – наша пекуча пам'ять
17:28
Афганістан – наш біль – наша пекуча пам'ять

          Минають дні, ідуть роки.
      Життя листки перегортає.
      А біль Афгану - навіки,
      В душі чомусь не замовкає…


     Такими словами група 24-М разом з куратором Пироженко О. В. розпочала виховну годину пам’яті, присвячену річниці виводу радянських військ з Афганістану, яка називається: «Афганістан – наш біль – наша пекуча пам'ять».
     Метою заходу, який був проведений в стінах бібліотеки, було в котрий раз перегорнути страшні сторінки історії нашої країни; згадати тих, хто поліг в афганських ущелинах, вклонитися тим, хто залишився живим, але з пораненими душами на все життя.
     Поділитися спогадами про роки служби в Афгані прийшов викладач коледжу, громадський діяч, патріот – Шебедя Сергій Миколайович. Він не лише розповідав про солдацькі будні тієї страшної війни, але й подарував книги з історії Афганської війни 1979 – 1989 років. Присутні на зустрічі ділилися не тільки спогадами, а й прослухали поезії, пісні, розповіді, переглянули відео про Афганістан.
     Звичайно, ми сподіваємося, що все почуте і побачене нашими студентами пройшло через їхні серця, зачепило струни їхніх душ. Адже, ми в котре переконуємося, що найжахливіше і найбезглуздіше в житті – це війна.
     А як мріяло покоління, яке пройшло Афганістан про мир, про щасливе, спокійне життя у мирній країні! Але…
Переглядів: 311 | Додав: vyacheslavgolovchenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]