Головна » Архів матеріалів

Виховна година до Дня Святого Валентина

| Додав: vyacheslavgolovchenko

       День всіх закоханих. День, що з’єднує серця. День, коли світом править червоний колір -  колір любові, пристрасті, троянд подарованих коханими. У цей холодний лютневий день в нашому коледжі повітря заповнилося відчуттями щастя та романтики, тому що групи 21-М та 11-Ф відкрили свій виховний захід під темою «Love is…» На цьому заході були представлені пісні,танці та наші запрошені гості танцювальний колектив «VIVAT».
       Особливе враження справив на гостей конкурс «Мій Валентин»,  де на початку заходу кожному давали валентинку з номером для формування пари. Особливими щасливчиками виявилася пара під №11. Цю пару склали викладач математики та астрономії Мартинова Алла В’ячеславівна та студент групи 21-М Артем Мельник. Їм ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 19.02.2018 о 19:45

Афганістан – наш біль – наша пекуча пам'ять

| Додав: vyacheslavgolovchenko

          Минають дні, ідуть роки.
      Життя листки перегортає.
      А біль Афгану - навіки,
      В душі чомусь не замовкає…


     Такими словами група 24-М разом з куратором Пироженко О. В. розпочала виховну годину пам’яті, присвячену річниці виводу радянських військ з Афганістану, яка називається: «Афганістан – наш біль – наша пекуча пам'ять».
     Метою заходу, який був проведений в стінах бібліотеки, було в котрий раз перегорнути страшні сторінки історії нашої країни; згадати тих, хто поліг в афганських ущелинах, вклонитися тим, хто залишився живим, але з пораненими душами на все життя.
     Поділитися спогадами про роки служби в Афгані прийшов викла ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 16.02.2018 о 17:28

♥♥♥ Привітання з "Днем Закоханих" ♥♥♥

| Додав: Ziptus

Шановні закохані!
У день всіх закоханих вітаємо всі пари будь-якого віку. Бажаємо щастя, веселощів, ласки, турботи, затишку. Нехай цей день для одних стане прекрасним початком довгих відносин, а для інших чудовим їх продовженням. Нехай ангели любові слідують за вами, не відпускають ні на хвилину. Кохайте і будьте коханими, адже:

Відповідальність без любові робить людину Безцеремонною.
Справедливість без любові робить людину Критиком.
Виховання без любові робить людину Двоєдушною.
Розум беЗ любові робить людину Хитрою.
Привітність без любові робить людину Лицемірною.
Компетентність без любові робить людину Непоступною.
Влада без любові робить людину Деспотичною.
Віра без любові робить людину Фанатичною.
Честь без любові робить людину Пихатою.
Багатство без любов ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 14.02.2018 о 17:09

Проходження практики у виробничих умовах

| Додав: alexanderillenko

   У рамках співпраці коледжу з Роменським заводом "Тракторозапчастина", студенти другого курсу відділення "Механізація АПВ" проходять навчальну практику в умовах виробництва заводу. Досвід, здобутий на реальному виробництві, в обладнаних сучасними верстатами цехах, допоможе  їм стати класними спеціалістами та надасть необхідних вмінь та навичок. Докладніше… | Додано: 13.02.2018 о 09:33

Тестування з іноземної мови

| Додав: alexanderillenko

      У рамках співпраці Сумського НАУ з аграрними коледжами області 8 лютого 2018 в університеті відбулася презентація програм міжнародного співробітництва для найкращих студентів коледжів.

      Студенти-старшокурсники Роменського коледжу СНАУ також були запрошені на зустріч. Метою заходу було показати закордонні перспективи, не лише для студентів університету, а й для студентів аграрних коледжів. Адже вже сьогодні вони можуть стати учасниками міжнародних програм (а деякі з наших студентів уже є такими). А так, як - обов’язк ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 12.02.2018 о 09:42

Зустріч з представниками ПАТ "Сумиобленерго"

| Додав: alexanderillenko

     8 лютого 2018 року в Роменському коледжі Сумського НАУ відбулася зустріч з керівництвом ПАТ «Сумиобленерго».

     Студенти 3-го та 4-го курсів зустрілися з директором філії «Роменський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго» Постолом Володимиром Віталійовичем і заступником генерального директора ПАТ «Сумиобленерго» Деркачем Миколою Андрійовичем.

... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 08.02.2018 о 16:16

Майстер клас «Використання інтернет-сервісу мультимедійних дидактичних вправ Learning Apps»

| Додав: alexanderillenko

  Сучасний підхід до навчання неможливо уявити без використання інформаційно-комп'ютерних технологій (ІКТ). Комп'ютер, мультимедійні форми, як інструменти для обробки інформації, можуть стати потужним технічним засобом навчання, комунікації, необхідними для спільної діяльності викладачів та студентів.

   Таким чином, першочерговим завданням в даний час стає підвищення комп'ютерної грамотності педагогічних працівників, освоєння ними роботи з програмними освітніми ком ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 08.02.2018 о 14:57

Закордонна практика з компанією "СВІФТ ТРЕВЕЛ"

Реєстрацію на ЗНО 2018 розпочато!

| Додав: alexanderillenko

В УКРАЇНІ СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО

  Охочим узяти участь у ЗНО необхідно за допомогою сервісу «Зареєструватися»  сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації.

    Після створення реєстраційної картки майбутній учасник ЗНО має сформу ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 06.02.2018 о 20:15

Інноваційний освітній проект з онлайн-навчання

| Додав: alexanderillenko

 

 

►Посилання на освітній проектДокладніше… | Додано: 06.02.2018 о 19:58

Герої Крут – для нащадків взірець

| Додав: alexanderillenko

Герої Крут – для нащадків взірець

   31 січня 2018 року студентство Роменського коледжу Сумського НАУ вшанувало пам’ять загиблих молодих юнаків в бою під Крутами, 100-річчя якого відзначили в Україні. Цвіту нашого народу, його славним синам і дочкам , що в розквіті своїх сил віддали молодість і життя, були присвячені виховні години «Згадаймо юність, що горіла в Крутах» у всіх академічних групах коледжу.

... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 31.01.2018 о 15:47

Співпраця з виробництвом

| Додав: alexanderillenko

    На ринку освіти все помітнішим стає новий гравець - роботодавець. Випускники Роменського коледжу СНАУ сьогодні виявилися вкрай затребуваним «товаром», і представники підприємств одноголосно говорять, що активно залучають на роботу молодих спеціалістів. Це пояснюється як економічним підйомом підприємств, так і необхідністю компенсувати природне вибуття досвідчених кадрів.

    Наш коледж також активно співпрацює з провідними господарствами та підприємствами такими як: ПрАТ «Райз-Максимко», «Урожайна країна», «Кернел», «Завод Кобзаренка», «Роменсь ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 31.01.2018 о 13:52

Волейбольний турнір

| Додав: alexanderillenko

   26 січня 2018 року в спортивному залі коледжу відбувся ювілейний, традиційний волейбольний турнір, присвячений пам’яті героїв Крут.

     В змаганнях взяли участь команди Роменського коледжу СНАУ (дівчата та юнаки), Роменського коледжу КНЕУ(юнаки), збірна викладачів міста, збірна Роменського  району, команда СШ №10 (дівчата) та команда Роменського районного центру дитячо- юнацької творчості (дівчата).

... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 29.01.2018 о 16:55

Зустріч з головою Роменської районної державної адміністрації

| Додав: alexanderillenko

    25 січня 2018  відбулася зустріч голови Роменської районної державної адміністрації Білохи В.О. з студентами 4 курсу спеціальності «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в АПК» Роменського коледжу Сумського НАУ та викладачем навчальної дисципліни «Основи підприємництва, менеджменту та маркетингу» Овсійко Л.І. 

     Валерій Олександрович розповів про сьогодення та перспективи розвитку Роменщини – найбільшого сільсько ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 26.01.2018 о 10:30

Зустрічі з кращими спеціалістами своєї справи

| Додав: alexanderillenko

В Роменському коледжі Сумського НАУ стало доброю традицією проводити заняття за участю кращих керівників та спеціалістів агропромислового комплексу Роменського району.

    24 січня 2018 року до студентів-старшокурсників відділення «Механізації агропромислового виробництва» та викладача Овсійко Л.І. на заняття з навчальної дисципліни «Менеджмент аграрного виробництва» завітав головний зоотехнік СФГ «Урожай» Григорій Андрійович Костяненко. Досвідчений спеціаліст проаналізував проблеми та розповів про перспективи розвитку тваринницької галузі, поспілкувався із студе ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 25.01.2018 о 16:14
« 1 2 3 4 5 ... 66 67 »