Головна » Архів матеріалів

«Білий птах з чорною міткою»

| Додав: alexanderillenko

     Чорнобильська катастрофа вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом незвіданої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне наступне покоління. Вибух, що стався 26 квітня 1986 року в Чорнобилі, ось уже більше 30-ти років не втихає у нашій свідомості. Від аварії на ЧАЕС в Україні постраждали мільйони люлей. Ця трагедія зачепила долю кожного українця, сколихнула життєве дерево багатомільйонного народу.

       Долі багатьох людей різних професій - цивільних і військових, які стали свідками, учасниками, героями та жертвами Чорнобильської катастрофи, змінилися назавжди. І через 32 роки цей день змушує задума ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 26.04.2018 о 19:32

32 річниця Чорнобильської трагедії

| Додав: VEF13

   Сьогодні, 26 квітня, українці та весь світ згадують одну з найстрашніших катастроф за часів існування людства – вибух на Чорнобильській АЕС. Ця подія трапилась рівно 32 роки тому, 26 квітня 1986 року о 1.23 год. за київським часом.

... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 26.04.2018 о 11:53

Концерт, присвячений Всеукраїнському Дню психології

| Додав: serjfedko

  25 квітня 2018 року в актовій залі РК СНАУ  пройшов концерт, присвячений Всеукраїнському Дню психології, який,  починаючи з 2004 року, відмічають практичні психологи закладів освіти.

  В рамках проведення «Тижня психології» були проведені різні заходи, серед яких анкетування студентів І-ІІІ курсів на тему: «Лідер студентської  групи очима студентів». Студенти мали змогу оцінити лідера групи за різними критер ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 26.04.2018 о 08:31

Брейн-ринг з дисципліни "Політична економія"

| Додав: alexanderillenko

    25 квітня 2018 року на відділенні "Фінанси і кредит" було проведено брейн-ринг з дисципліни "Політична економія" між командами "Капіталісти" та "Монополісти". Учасникам гри було запропоновано виконати різні цікаві завдання творчого та проблемного характеру. Конкурс складався з 5 раундів. У відповідях гравці показали грунтовні знання з політичної економії, ерудицію, фантазію, вміння обгрунтовувати свої думки. Жюрі привітало переможців гри команду "Монополісти". Брейн-ринг підготувала та провела викладач економічних дисциплін Войтенко Н. П.

... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 26.04.2018 о 08:26

Захист курсових робіт на відділенні "Фінанси і кредит"

| Додав: alexanderillenko

      24 квітня 2018 року в рамках декади відділення "Фінанси та кредит " відбувся успішний захист курсових робіт з дисципліни "Фінанси" студентами групи 31-Ф відділення "Фінанси та кредит". 

    Курсова робота, як важлива форма навчального процесу, покликана навчити майбутнього фахівця самостійно узагальнювати й аналізувати інформаційні джерела, статистичні і практичні матеріали, ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 25.04.2018 о 07:51

Запрошуємо на навчання до коледжу

| Додав: alexanderillenkoДокладніше… | Додано: 24.04.2018 о 08:22

День відкритих дверей у Роменському коледжі СНАУ

| Додав: serjfedko

    Сонячного ранку 21 квітня біля приміщення і у вестибюлі Роменського коледжу СНАУ було людно. Навчальний заклад проводив День відкритих дверей. Педагогічні працівники та всі співробітники коледжу радо зустрічали гостей – школярів та їхніх батьків, яким цікаво було познайомитись з нашим коледжем. Для них була організована виставка технічної творчості, виробів гуртківців, методичних здобутків викладацького складу коледжу.

  В актовій залі учнів та батьків привітав директор коледжу Шевче ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 23.04.2018 о 15:58

Завершення сезону змагань з волейболу

| Додав: alexanderillenko

     18-19 квітня 2018 року в спортивному залі Роменського коледжу СНАУ зібралася волейбольна родина міста, для участі в заключному турнірі сезону 2017-2018 року. Під керівництвом керівника відділу молоді та спорту Роменської міської ради В.Л.Мельника, головного судді змагань В.В.Шитюги та головного секретаря С.П.Дмитренко три роки тому був запроваджений даний турнір - справжнє свято спорту. Відвідати та прийняти участь у цьому турнірі виявили бажання шість команд а саме: «Урожайна країна», «Пожежники», «Коледж КНЕУ», «коледж СНАУ», «Газовики» та «Буровики».  Протягом двох днів в спортивному залі тривали протистояння дружніх команд, але спорт є спорт і найсильніша команда булу визначена, Цього року не ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 21.04.2018 о 07:56

Х обласний конкурс краєзнавчих проектів

| Додав: alexanderillenko

     19 квітня на базі Сумського будівельного коледжу відбувся Х обласний конкурс  краєзнавчих проектів серед студентів ВНЗ I-II рівня акредитації на тему «Історія-це поруч…»

  Роменський коледж  СНАУ  гідно представила студентка групи 11-Ф Семоненко  Альона.  Вона виступила з доповіддю ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 20.04.2018 о 11:04

Методичне об’єднання практичних психологів

| Додав: alexanderillenko

     18 квітня 2018 року на базі Роменського коледжу СНАУ відбулося методичне об’єднання практичних психологів м. Ромни на тему: «Психологічний мікроклімат групи та його вплив на духовний розвиток учня». Гостей привітав заступник директора з виховної роботи Маляренко В.М.
    Колеги мали змогу ознайомитися з поняттям психологічного мікроклімату, його структурою та компонентами. Практичний психолог РК СНАУ Шевченко В.Є. виступила з доповіддю про позитивний мікроклімат класного колективу і його вплив на успішність та відчуття комфорту учнів. Про роль вчителя у встановленні позитивного мікроклімату в класі розповіла практичний психолог ЗОШ №5 Мазур В.С.  Практичний психолог ЗОШ №8 Гарцарік К.В., проаналізувала способи реагування вчителя у розв’язанні проблемних ситуацій. "У ко ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 20.04.2018 о 09:24

Співпраця з ООО "Юпітер - 9 Агросервіс"

| Додав: serjfedko

В рамках співпраці між ООО "Юпітер - 9 Агросервіс" та Роменським коледжем СНАУ відбулась зустріч представників компанії ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 19.04.2018 о 15:27

Скарби минулого-багатство сьогодення

| Додав: alexanderillenko

     Кожна країна - це своя багата історія та культура. Кожна епоха залишає нам у спадок якусь пам'ятку, що зберігає у собі згадку про певну визначну подію або про певну визначну постать, що так чи інакше вплинула на становлення й розвиток країни.

    18 квітня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам'яток і визначних місць, започаткований з ініціативи Міжнародної ради з питань охорони пам'ятників і визначних місць (ІКОМОС) у 1982 році.

... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 18.04.2018 о 16:12

Святкування ювілею Товариства Червоного Хреста України

| Додав: alexanderillenko

        18 квітня 2018 року на державному рівні в Україні відзначається пам’ятна дата – 100 років з дня утворення Товариства Червоного Хреста України. До святкування приєдналися і студенти Роменського коледжу СНАУ.

  

... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 18.04.2018 о 16:07

Результати Тестування НМЦ "АГРООСВІТА"

| Додав: Prepod12

Вітаємо студентів 4-го курсу відділення "Електрифікація та автоматизація АПК" з успішним складанням незалежного оцінювання НМЦ "Агроосвіта". 

Успішність 100%, середній бал - 4,61.

Так тримати!

... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 17.04.2018 о 22:41

Співпраця з Юпітер-9

| Додав: alexanderillenko

       Продовжується активна робота коледжу з агрокомпаніями  України.  10 квітня  2018 року був підписаний договір про співпрацю між ООО "Юпітер - 9 Агросервіс" та Роменським коледжем СНАУ.  В рамках договору випускники та студенти коледжу зможуть проходити практику та знайти своє перше робоче місце в одній з провідних компаній України.

   Для довідки. ООО "Юпітер-9 Агросервіс" - офіційний дилер світового виробника сільськогосподарської техніки компанії  JOHN DEERE на території Сумської, Київської та Чернігівської областей.

... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 11.04.2018 о 12:49
« 1 2 3 4 5 ... 68 69 »