Головна » Архів матеріалів

Відзначення Дня примирення

| Додав: Prepod12

   

   Напередодні свята Дня примирення та скорботи під керівництвом викладача предмету «Захист Вітчизни» Шебеді Сергія Миколайовича та викладача спеціальних дисциплін  Кисіля Олександра Володимировича в районі «Огнівщина» впорядковані могилки загиблим воїнам, які звільняли м. Ромни від загарбників.

... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 10.05.2017 о 13:57

Вітаємо!

| Додав: Prepod12

Зовнішнє тестування – складний, і надзвичайно відповідальний етап у процесі навчання кожного студента.  Звісно, усі хто навчався на випускних курсах в Роменському коледжі СНАУ пам’ятає, як саме проходила напружена підготовка до іспиту.
Приємним є те, що наші студенти не лише беруть активну участь у житті коледжу, але й демонструють неабиякі успіхи у навчанні.
Шановні студенти!
Увесь колектив працівників нашого коледжу щиро вітає Вас з успішним складанням зовнішнього тестування!!!
Нехай Вам щастить у всіх справах, особливо на іспитах!
Нехай шпаргалки будуть непомітними для викладачів, підказки не чутними, питання простими, вирішення завдань очевидними! :)
Нехай світле почуття легкості студентських років Вас не покидає ще багато років після отримання диплому!!!
В ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 09.05.2017 о 00:21

Вітання до дня перемоги

| Додав: VEF13

 За історичними вимірами, 1418 днів і ночей, протягом яких йшла війна, – лише коротка невловима мить. А за масштабами подій, за величчю звершеного і трагізмом пережитого – це ціла епоха. Війна була Великою не тільки за своєю назвою.

   Історія війни – історія, написана кров’ю хоробрих. Вона може обійтися без зведень та великих чисел. Її своєрідність у тому, що проходить вона через серце людини, бійця, в’язня, героя. Вона не знає невдач, відступу, здачі території та позицій. Вона дає ніби кінцеву, переможну формулу всієї війни. Вона символ і запорука майбутньої перемоги, яку необхідно ще добути ціною жертв та тривалої боротьби на величезній арені військових дій. Але перемога ця вже ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 08.05.2017 о 23:53

Міс ВЕСНА!!!

| Додав: Prepod12

 Докладніше… | Додано: 08.05.2017 о 23:30

Спартакіада серед студентів аграрних навчальних закладів СНАУ

| Додав: Prepod12

25 квітня 2017 року у спортивному комплексі та на спортивних майданчиках нашого університету  відбулась спартакіада серед студентів аграрних навчальних закладів 1–2 рівнів акредитації Сумського національного аграрного університету.

Традиційно  у спартакіаді беруть участь збірні команди Сумського державного аграрного коледжу СНАУ, Маловисторопського держаного аграрного коледжу СНАУ, Путивльського державного аграрного коледжу СНАУ, Охтирського державного аграрного коледжу СНАУ, Роменського державного аграрного  коледжу СНАУ, Глухівського агротехнічного інституту ім. С. А. Ковпака.

... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 07.05.2017 о 02:02

Захист звітів по ПДП

| Додав: TraktoristДокладніше… | Додано: 05.05.2017 о 10:08

Тиждень психології

| Додав: Prepod12

Тиждень психології

       Дивлячись один на одного. Що ми бачимо? Зовнішність, одяг, вираз обличчя. А чи спостерігаємо ми за думками, уявою, креативністю інших. Ні. Але це і є найголовніше в кожному із нас. Це — Королівство внутрішнього світу.

      Усі ми різні не тільки зовні. Хтось повільний і мрійливий, а хтось – рухливий і активний. Одним до вподоби зелений колір, іншим – червоний. У кожного свій внутрішній світ, своя казка, своя за ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 04.05.2017 о 13:57

Весняний бал на честь ювілею СНАУ

| Додав: Prepod12

Весняний бал на честь ювілею СНАУ

     29 квітня – Всесвітній день танцю. Тож не дивно, що саме 29 квітня відбувся один з найяскравіших заходів до 40-річного ювілею СНАУ – Весняний бал.
    Наші студенти Рудченко Андрій, Терещенко Олена, Олійник Олег, Булим Владислава, Іванько Владислав та Гриценко Аліна на чолі з головою студентської профспілки Троцькою Ю.І. не могли залишитись осторонь цього грандіозного дійства.  
     Свято було незабутнє ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 04.05.2017 о 00:11

Дзвони Чорнобиля

| Додав: Prepod12

Дзвони Чорнобиля

          26 квітня 1986 року о 1-23 за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства - вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС і сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році. Це страшне свідчення того, до якої біди можуть призвести людська недбалість, безвідповідальність та байдужість.
        26 квітня в Роменському коледжі СНАУ (гр. 11-Е) відбулася виховна година «Дзвони Чорнобиля», на якій студентам нагадали про Чорнобильську трагедію, проаналізували наслідки людсько ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 03.05.2017 о 23:58

Експертні висновки акредитаційної експертизи

| Додав: Prepod12
Докладніше… | Додано: 22.04.2017 о 12:09

СТУДЕНТИ  КОЛЕДЖУ ВШАНУВАЛИ  ПАМ’ТЬ ІВАНА  ПЕТРОВИЧА  КАВАЛЕРІДЗЕ

| Додав: Prepod12

У квітні 2017 року в м. Ромни проводиться  безлічі заходів з нагоди відзначення ювілею з дня народження театрального діяча, художника, сценариста, режисера, скульптора - Івана Кавалерідзе (14.04.1887). Згідно з Постановою Верховної  Ради України від 22 грудня 2016 року № 1807-VIII, з метою консолідації та розвитку історичної свідомості Українського народу, збереження національної пам`яті та належного відзначення і вшанування, дані заходи у 2017 році будуть відзначатися на державному рівні.

 З нагоди 130-річчя видатного земляка, скульптора, кінорежисера, драматурга, автора роменського пам&r ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 21.04.2017 о 10:14

Заняття з елементами тренінгу   «Учимося спілкуватися ефективно»

| Додав: Prepod12

Коли ти хочеш показати твоєму співрозмовникові в розмові якусь істину, то найголовніше при

цьому – не дратуватися і не

... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 17.04.2017 о 01:43

Заняття «Встановлення контактів»

| Додав: Prepod12
При міжособистісній взаємодії обставини підштовхують кожну людину до багатьох інших індивідів. Відповідно до своїх потреб та інтересів людина відбирає серед численної кількості інших людей тих, з якими вона потім вступає у взаємодію. Цей тип зв'язків, що є дуже коротеньким за своїм терміном, називається контактом.

 Щоб сформувати впевненість в собі і легко вступати в контакт з іншими людьми у групі 22-М, практичним психологом проведе ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 14.04.2017 о 17:02

Батьківські збори

| Додав: Prepod12

   Батьки люблять своїх дітей    тривожною і поблажливою любов'ю, яка псує їх. Є інша любов - уважна та спокійна, яка робить їх чесними. І така справжня любов батька.

                                      &nbs ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 14.04.2017 о 16:52

Подорож – єдина річ, купуючи яку, стаєш багатшим!!!

| Додав: Prepod12

«Подорож – єдина річ, купуючи яку, стаєш багатшим». Під таким гаслом студенти коледжу вирушили на екскурсію в м. Київ. Більшість дітей, яка їхала не були там жодного разу, тому з захопленням дивилися на архітектуру міста, на безліч різних автомобілів та звичайно на найбільшу річку – Дніпро.

Першою зупинкою був музей «Батьківщини-матері». Цікавою розповіддю екскурсовод ознайомив присутніх з виставкою, присвяченою  подіям сьогодення на Сході України. Композиції присвячені переселенцям, лікарям, журналістам, матерям померлих військових, неймовірні розповіді про трагічну долю людей не залишили байдужими нікого.  Продовжив екскурсовод розповіддю про Другу Світову війну. Великі зали, безліч ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 14.04.2017 о 12:44
« 1 2 3 4 ... 57 58 »