Головна » Архів матеріалів

Зустріч з представниками ПАТ "Сумиобленерго"

| Додав: alexanderillenko

     8 лютого 2018 року в Роменському коледжі Сумського НАУ відбулася зустріч з керівництвом ПАТ «Сумиобленерго».

     Студенти 3-го та 4-го курсів зустрілися з директором філії «Роменський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго» Постолом Володимиром Віталійовичем і заступником генерального директора ПАТ «Сумиобленерго» Деркачем Миколою Андрійовичем.

... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 08.02.2018 о 16:16

Майстер клас «Використання інтернет-сервісу мультимедійних дидактичних вправ Learning Apps»

| Додав: alexanderillenko

  Сучасний підхід до навчання неможливо уявити без використання інформаційно-комп'ютерних технологій (ІКТ). Комп'ютер, мультимедійні форми, як інструменти для обробки інформації, можуть стати потужним технічним засобом навчання, комунікації, необхідними для спільної діяльності викладачів та студентів.

   Таким чином, першочерговим завданням в даний час стає підвищення комп'ютерної грамотності педагогічних працівників, освоєння ними роботи з програмними освітніми ком ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 08.02.2018 о 14:57

Закордонна практика з компанією "СВІФТ ТРЕВЕЛ"

Реєстрацію на ЗНО 2018 розпочато!

| Додав: alexanderillenko

В УКРАЇНІ СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО

  Охочим узяти участь у ЗНО необхідно за допомогою сервісу «Зареєструватися»  сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації.

    Після створення реєстраційної картки майбутній учасник ЗНО має сформу ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 06.02.2018 о 20:15

Інноваційний освітній проект з онлайн-навчання

| Додав: alexanderillenko

 

 

►Посилання на освітній проектДокладніше… | Додано: 06.02.2018 о 19:58

Герої Крут – для нащадків взірець

| Додав: alexanderillenko

Герої Крут – для нащадків взірець

   31 січня 2018 року студентство Роменського коледжу Сумського НАУ вшанувало пам’ять загиблих молодих юнаків в бою під Крутами, 100-річчя якого відзначили в Україні. Цвіту нашого народу, його славним синам і дочкам , що в розквіті своїх сил віддали молодість і життя, були присвячені виховні години «Згадаймо юність, що горіла в Крутах» у всіх академічних групах коледжу.

... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 31.01.2018 о 15:47

Співпраця з виробництвом

| Додав: alexanderillenko

    На ринку освіти все помітнішим стає новий гравець - роботодавець. Випускники Роменського коледжу СНАУ сьогодні виявилися вкрай затребуваним «товаром», і представники підприємств одноголосно говорять, що активно залучають на роботу молодих спеціалістів. Це пояснюється як економічним підйомом підприємств, так і необхідністю компенсувати природне вибуття досвідчених кадрів.

    Наш коледж також активно співпрацює з провідними господарствами та підприємствами такими як: ПрАТ «Райз-Максимко», «Урожайна країна», «Кернел», «Завод Кобзаренка», «Роменсь ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 31.01.2018 о 13:52

Волейбольний турнір

| Додав: alexanderillenko

   26 січня 2018 року в спортивному залі коледжу відбувся ювілейний, традиційний волейбольний турнір, присвячений пам’яті героїв Крут.

     В змаганнях взяли участь команди Роменського коледжу СНАУ (дівчата та юнаки), Роменського коледжу КНЕУ(юнаки), збірна викладачів міста, збірна Роменського  району, команда СШ №10 (дівчата) та команда Роменського районного центру дитячо- юнацької творчості (дівчата).

... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 29.01.2018 о 16:55

Зустріч з головою Роменської районної державної адміністрації

| Додав: alexanderillenko

    25 січня 2018  відбулася зустріч голови Роменської районної державної адміністрації Білохи В.О. з студентами 4 курсу спеціальності «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в АПК» Роменського коледжу Сумського НАУ та викладачем навчальної дисципліни «Основи підприємництва, менеджменту та маркетингу» Овсійко Л.І. 

     Валерій Олександрович розповів про сьогодення та перспективи розвитку Роменщини – найбільшого сільсько ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 26.01.2018 о 10:30

Зустрічі з кращими спеціалістами своєї справи

| Додав: alexanderillenko

В Роменському коледжі Сумського НАУ стало доброю традицією проводити заняття за участю кращих керівників та спеціалістів агропромислового комплексу Роменського району.

    24 січня 2018 року до студентів-старшокурсників відділення «Механізації агропромислового виробництва» та викладача Овсійко Л.І. на заняття з навчальної дисципліни «Менеджмент аграрного виробництва» завітав головний зоотехнік СФГ «Урожай» Григорій Андрійович Костяненко. Досвідчений спеціаліст проаналізував проблеми та розповів про перспективи розвитку тваринницької галузі, поспілкувався із студе ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 25.01.2018 о 16:14

Виховна година на тему «Безпека дорожнього руху».

| Додав: vyacheslavgolovchenko

     24.01.2018 року в актовій залі була проведена виховна година, для студентів І-ІІ курсів на тему «Безпеки дорожнього руху».
     Викладач дисципліни ПДР Зварич І.І. застеріг студентів про можливі небезпеки на проїзній частині. В доповіді викладача було акцентовано увагу на силах, що діють на транспортні засоби та коефіцієнт зчеплення коліс транспортного засобу з дорожнім покриттям. Логічним підсумком було роз’яснення студентам про місця, де пішоходам дозволяється переходити проїзну частину та про заборони, які за правилами дорожнього руху діють на пішоходів.


... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 25.01.2018 о 12:04

З Днем Соборності!

| Додав: VEF13

Сьогодні вітаємо українців
З днем соборності країни,
Патріотизму, мужності бажаємо,
Не знали щоб ніколи війни,

Удачі, радості, здоров'я,
Успіхів в житті і в роботі,
Щоб було все просякнуте любов'ю,
За близькими щоб проходили дні турботи!Докладніше… | Додано: 22.01.2018 о 10:17

На допомогу студентам та викладачам!

| Додав: alexanderillenko

   Шановні викладачі та студенти!

До Вашої уваги посилання на сайт НМЦ

"МЕДІАТЕКА ЕЛЕКТРОННИХ ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ"

де Ви зможете знайти для себе велику кількість дуже корисної та сучасної інформації у вигляді електронних підру ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 18.01.2018 о 21:08

План виховних заходів на ІІ семестр 2017-2018 н.р.

| Додав: alexanderillenkoДокладніше… | Додано: 18.01.2018 о 14:36

Вітаємо!

| Додав: alexanderillenko

      Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді - профільний позашкільний навчальний заклад, основним напрямом діяльності якого є дослідницько-експериментальний, що передбачає залучення до науково-дослідницької, експериментальної, конструкторської та винахідницької роботи в різних галузях науки, техніки, культури і мистецтва, а також виявлення, розвиток і підтримку обдарованої молоді, створення умов для її творчої реалізації та розширення наукового світогляду, організації змістовного дозвілля.      Активну участь у МАН приймають не тільки учні шкіл, а й студенти. Так студентка групи 11-Ф відділення "Фінанси і кредит" Бойко Анастасія була нагороджена дипломом ІІІ ступеня, за досягнення в сфері журналістики та як переможець І етапу Всеукраїнського конкурсу робіт членів МАН України. < ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 17.01.2018 о 20:13
« 1 2 3 4 ... 64 65 »