Головна » 2016 » Серпень » 22 » 23 серпня-День Державного Прапора УКРАЇНИ
21:54
23 серпня-День Державного Прапора УКРАЇНИ
Шановні студенти й викладачі!Адміністрація коледжу вітає всіх з Днем Прапора України.
Щиро вітаємо вас з Днем Державного Прапора України!

Україна відзначає його в переддень Дня Незалежності, і ці свята нерозривно пов'язані. Під нашим прапором ми мусимо жити і працювати так, щоб нащадки пишалися перемогами та успіхами своїх батьків та дідів, щоб світ знав могутню, процвітаючу державу - Україну. З любов`ю до України, з повагою до минулого нашого народу, ми шануємо символ вільної, демократичної України, сильної й незалежної держави - синьо-жовтий стяг.
Український національно-державний прапор прийшов до серця нашого народу тернистими шляхами буття. Під час історичних звершень він ставав символом боротьби за національні та соціальні права. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі.
Зі святом вас любі! Нехай символ України - Державний прапор - осяює наш шлях та надихає до нових успіхів у добрих справах задля розвитку України!Нехай завжди в наших серцях живе почуття гордості за Україну, за наше місто і за наш державний прапор! У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту і успіхів!І,щоб наший СТЯГ замайорів знову на Донбасі і Луганську.


З найкращими побажаннями адміністрація коледжу РК СНАУ))))
Переглядів: 174 | Додав: Ярик1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]