Головна » 2019 » Лютий » 21

Змагання першості області з лижних гонок

| Додав: alexanderillenko

19 лютого 2019 року на спортивній базі Сумського центру підготовки лижників та біатлоністів відбулися змагання першості області з лижних гонок в залік спартакіади області серед вищих навчальних області І - ІІ рівня акредитації. Збірну команду коледжу представили: Родітєлєв О., Чихарь В., Кладковий Я., Кладковий Р., Касьян Я., Деркач Т..
     За підсумками змагань збірна Роменського коледжу СНАУ посіла ІІ місце, поступившись сильній команді Глухівського інституту, за яку виступала учасниця чемпіонату світу Продан В.. В особистому заліку третє призове місце зайняв Родітєлев О. Одну секунду йому програв Чихарь В..
     Команду на змаганнях представляла викладач фізичного виховання Півторак Н.Г.
 Адміністрація та студенство коледжу висловлює щиру подяку компанії& ... Читати далі »

Докладніше… | Додано: 21.02.2019 о 12:43