Викладацький склад коледжу 1

Циклова коміся спеціальних дисциплін №1

  Спеціальність: 5.10010201 "Експлуатація і ремонт машин та обладнання агропромислового виробництва"

    Напрям підготовки: 100102 "Процеси, машини та обладнання агропромислового  виробництва"

СОРОКА

Микола Володимирович

Викладач, голова циклової комісії.

Освіта: Харківський інститут механізації і електрифікації сільського господарства, 1988 р., спеціальність механізація сільського господарства, кваліфікація інженер-механік, Педфак Український державний університет, 1993 р., спеціальність механізація сільського господарства, кваліфікація інженер-педагог

Викладач дисциплін: «Ремонт машин і обладнання»,  «Технічний сервіс в АПК»


ІЛЛЄНКО

Олександр Григорович

Викладач, завідувач відділення «Механізація АПВ».

Освіта: Сумський Національний аграрний університет, 2004 р., спеціальність механізація сільського господарства, кваліфікація  інженер-механік.

Викладач дисциплін: «Трактори та автомобілі»


ЗВАРИЧ

Іван Іванович

Викладач.

Освіта: Сумський національний аграрний університет, 2006 р.,  спеціальність механізація сільського господарства,  кваліфікація інженер-механік.

Викладач дисциплін: «Правила дорожнього руху», «Основи керування автомобілем та безпека руху», «Основи нарисної геометрії та інженерна графіка»


ДІХНИЧ

Сергій Іванович

Викладач.

Освіта: Сумський філіал Харківського сільськогосподарського інституту, 1990 р., спеціальність механізація сільського господарства, кваліфікація інженер-механік, Педфак Національного аграрного університету (м. Київ), 2003 р., спеціальність механізація сільського господарства, кваліфікація інженер-педагог

Викладач дисциплін: «Трактори і автомобілі»


ПРОКОПЕНКО

Юрій Олексійович

Викладач, завідувач заочного відділення.

Освіта: Харківський інститут механізації і електрифікації сільського господарства, 1993 р., спеціальність механізація сільського господарства, кваліфікація інженер-механік, Педфак Українського державного аграрного університету, 1994 р., спеціальність професійне навчання, кваліфікація інженер-педагог

Викладач дисциплін: «Ремонт машин і обладнання»,  «Технічний сервіс в АПК»


 

Циклова комісія спеціальних дисциплін № 2

  Спеціальність: 5.10010201 "Експлуатація і ремонт машин та обладнання агропромислового виробництва"

    Напрям підготовки: 100102 "Процеси, машини та обладнання агропромислового  виробництва"

ПИЛИПЕНКО

Андрій Васильович

Викладач, голова циклової комісії.

Освіта: Сумський національний аграрний університет, 2002 р., спеціальність агрономія, кваліфікація вчений агроном (магістр)

Викладач дисциплін: «Основи екології»,  «Основи агрономії», «Основи тваринництва»


КИСІЛЬ

Олександр Володимирович

Викладач.

Освіта: Сумський філіал Харківського сільськогосподарського інституту, 1990 р., спеціальність механізація сільського господарства, кваліфікація інженер-механік

Викладач дисциплін: «Експлуатація машин і обладнання»


 

КОЗИР

Анатолій Володимирович

Викладач.

Освіта: Полтавський державний сільськогосподарський інститут, 1979 р., спеціальність механізація сільського господарства, кваліфікація інженер-механік, Педфак Української сільськогосподарської академії, 1988 р., спеціальність механізація сільського господарства, кваліфікація викладач середніх навчальних закладів і шкіл.

Викладач дисциплін: «Сільськогосподарські машини», «Машини і обладнання в тваринництві».


СИДОРЕНКО

Олександр Іванович

Завідувач навчально-виробничої практики

Освіта: Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П.Василенка, спеціальність механізація сільського господарства, кваліфікація інженер-механік, педфак Українського державного аграрного університету,  спеціальність- професійне навчання, кваліфікація - інженер-педагог

Викладач дисциплін: «Сільськогосподарські машини», «Машини і обладнання в тваринництві».


ХОРОНЬКО

Олександр Сергійович

Викладач.

Освіта: Сумський національний аграрний університет, 2013 р., спеціальність механізація сільського господарства, кваліфікація інженер-механік

Викладач дисциплін: «Основи охорони праці»,  «Охорона праці в аграрному виробництві»


Циклова комісія

«СПЕЦІАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН ВІДДІЛЕННЯ

«ЕЛЕКТРИФІКАЦІЯ АПК»

Спеціальність 5.1010102 "Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних утановок в агропромисловому комплексі"

Напрям підготовки: 6.100102 "Енергетика та електротехінчні системи в АПК"

Голова циклової комісії:

Тесленко

Сергій Петрович

 викладач, спеціаліст ІІ категорії,

Вінницький політехнічний інститут,1991 р.,

спеціальність «Радіотехніка», кваліфікація – радіоінженер;


Дяченко

Юрій Петрович,

завідувач відділення, спеціаліст вищої категорії,

Харківський інститут механізації та електрифікації сільського господарства,

спеціальність «Енергетика», кваліфікація – інженер – електрик; 


Гайдук

Володимир Петрович,

викладач, спеціаліст І категорії,

Харківський інститут механізації та електрифікації сільського господарства, 1979рік кваліфікація – «Енергетика»,

спеціальність- інженер – електрик,;


Сердюк

Іван Вікторович

 спеціаліст,

Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П.Василенка, кваліфікація – «Енергетика», спеціальність інженер-електрик, магістр


Ждан

Володимир Андрійович

спеціаліст

 




Роменський коледж СНАУ 2013 - © 2017