РОМЕНСЬКИЙ  КОЛЕДЖ  СУМСЬКОГО  НАЦІОНАЛЬНОГО  АГРАРНОГО  УНІВЕРСИТЕТУ
    Неділя, 22.01.2017, 19:15
  | RSS

УВАГА!!! УВАГА!!! УВАГА!!! Роменський коледж Сумського національного аграрного університету запрошує на підготовчі курси! Навчаємо за такими спеціальностями: *** 208 «Агроінженерія»; *** 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»; *** 072 « Фінанси, банківська справа та страхування». Крокуйте у майбутнє разом з нами!!! Довідки за телефонами: 066-927-01-07, 067-870-92-93, 0 (5448) 3-22-63.
Наше опитування
     
     
     
Чому Ви обрали навчання в РК СНАУ
     
1. Обрав свідомо тому, що потрібна технічна освіта
2. Порадили друзі
3. Випадково
4. Наполягли батьки
5. Обрав свідомо тому, що навчатись не важко
6. Просто більше нікуди не міг вступити
7. Загітували викладачі коледжу
8. Обрав свідомо тому, що дешеве навчання
     
Результати опитування Результати
     
Всі опитування нашого сайта Архів опитувань
     
Всього голосувало: 63
     
Поспілкуватись на форумі
     
     
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сьогодні нас відвідали:
На нашому сайті розміщено:
 

Електрифікація і автоматизація сільського господарства

 

Відділення «Електрифікація і автоматизація АПК»
 
 
 
 
Завідувач відділення
Дяченко Юрій Петрович
 
 

Галузь знань 14 «Електрична інженерія»

Спеціальність: 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»  (5.10010102 «Монтаж, обслуговування, ремонт електротехнічних установок в АПК»)
Освітньо-кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст
Кваліфікація:  технік-електрик сільськогосподарського виробництва
Термін навчання:

 • на базі  9  класів – 3 роки 10 місяців
 • на базі 11 класів -  2 роки 10 місяців

Викладацький склад відділення – відділення очолює Дяченко Юрій Петрович. Викладач спеціальних дисциплін, спеціаліст вищої категорії.
Природничо-наукові та спеціальні дисципліни викладають: голова циклової комісії
Тесленко Сергій Петрович
Герасименко Віктор Іванович
Сердюк Іван Вікторович
Гайдук Володимир Петрович
Студенти відділення електрифікації довірені досвідченим кураторам: Гулай Ларисі Вікторівні, Татарінові Ользі Петрівні, Ечко Валентині Миколаївні, Шебеді Сергію Миколайовичу, Пелипенку Сергію Васильовичу.
Всі вони викладачі, спеціалісти вищої категорії. Досвідчені педагоги і наставники.
Практичну підготовку майбутніх техніків електриків у сучасно-обладнаних лабораторіях проводить старший лаборант Харченко Григорій Федорович
Технічну підтримку і велику кількість «паперової» роботи виконує лаборант відділення Ємець Ліда Олексіївна
Всі співробітники відділення досвідчені викладачі, мають значний виробничий та педагогічний стаж, активно працюють зі студентами, доносячи їм в доступній формі знання і уміння, якими вони володіють. Велику увагу викладачі відділення приділяють вдосконаленню методичної та матеріально-технічної бази відділення.

 

 

Навчальна робота

 

 

Відділення готує техніків-електриків для роботи в державних, колективних  сільськогосподарських та фермерських господарствах агропромислового комплексу, ремонтно-обслуговуючих підприємствах, на посадах начальника виробничого підрозділу, дільниці, цеху, завідувача ремонтними майстернями, а також в розрахункових підрозділах, орендних і приватних господарствах як спеціаліст, керівник (організатор), виконавець і може працювати на посадах:

 • техніка-електрика (інженера) відділення, дільниці, господарства;
 • електродиспетчера;
 • електромеханіка;
 • електромеханіка дільниці;
 • лаборанта електромеханічних випробувань і вимірювань;
 • електромонтажника-налагоджувальника;
 • електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування;
 • електромонтажника силових мереж та електроустаткуавння;
 • електромонтер з обслуговування підстанції;
 • електромонтер з ремонту апаратури релейного захисту і автоматики;

 

Для якісної підготовки молодших спеціалістів кабінети і лабораторії відділення електрифікації обладнані необхідним обладнанням, інструментами та витратними матеріалами, як цього вимагає навчальна програма.

 

 
Практичне навчання
 

 

Особливу увагу викладацький колектив відділення приділяє практичному навчанню, формуванню у студентів професійних вмінь і навичок. Для цього в коледжі створена належна база для проведення навчальних практик. Виконувати слюсарні, токарні, механічні та зварювальні роботи студенти вчаться в навчальній майстерні, під керівництвом досвідчених майстрів виробничого навчання.В електромонтажних лабораторіях студенти здобувають навички по монтажу, технічному обслуговуванню та ремонту електротехнічного обладнання, силових, розподільчих мереж.
Передує самостійній практичній роботі – індивідуальне навчання студентів. На якому персонально з кожним студентом працює викладач, пояснюючи елементарні правила виконання певних робіт, пояснює правила техніки безпеки і охорони праці.
Перед виробничою практикою, студенти закріпляють свої навички на навчальному електротехнічному полігон, який знаходиться на території коледжу.
Виробничу та переддипломну практику студенти проходять в господарствах району та області, на енергоексплуатуючих підприємствах.
У вільний від занять час студенти мають змогу проявити свої таланти та здібності у гуртках технічної творчості, художній самодіяльності та в спорті.
По закінченню навчання студенти відділення отримують робітничі професії :

 

 • електромонтер з ремонту та обслуговування  електрообладнання;
 • оператор комп’ютерного набору;
 • водій автомобіля категорії В;
Студентське життя
 

Студенти відділення електрифікації займають активну позицію в житті коледжу.
Приймають участь у всіх заходах, які проводяться в навчальному закладі. Спортсмени неодноразово показували значні успіхи в змаганнях по футболу, волейболу.
З великим задоволенням і успіхами приймають участь в роботі художньої самодіяльності.
У вільний від занять час студенти мають змогу проявити свої таланти та здібності у гуртках технічної творчості, художній самодіяльності та в спорті. В гуртожитку створені комфортні умови для проживання.

 

 

Профорієнтаційна робота

 


В подальшому випускники віділення ЕАСГмають можливість продовжити навчання в вищих навчальних закладах 3-4 рівня акредитації, де отримують вищу освіту. А оскільки коледж є структурним підрозділом Сумського національного аграрного університету,  випускники відділення мають можливість продовжити навчання в університеті по ступеневій підготовці (без сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання) з галузі знань 6.100102 "Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва ” за державним замовленням. Також радо зустрічає наших випускників Харківський національних технічний університет сільського господарства ім. П.Василенка.
За 20-ти річну історію відділення підготувало майже 500 спеціалістів техніків-електриків, що є яскравим свідченням навчально-методичного потенціалу відділення. І ця кількість постійно зростає.
 
Мій профіль
Пошук
Календар
«  Січень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вхід з мобільних пристроїв
Корисні посилання

               


 


Роменський коледж СНАУ 2013 - © 2017