Викладацький склад коледжу

Циклова комісія

«ГУМАНІТАРНИХ І СОЦІАЛЬНИХ ДИСЦИПІЛІН»


Голова циклової комісії

Кущ Валентина Василівна

викладач – методист вищої кваліфікаційної категорії

Сумський державний педагогічний інститут імені А.С. Макаренка

спеціальність «Українська мова і література» кваліфікація «учитель української мови та літератури»


Глущенко Роман Олегович

викладач – спеціаліст

 


Ечко Валентина Миколаївна

викладач вищої кваліфікаційної категорії

Ніжинський державний педагогічний інститут імені М.В. Гоголя

спеціальність «Російська мова і література» кваліфікація «вчитель російської мови і літератури»


Сахно Тетяна Павлівна

викладач І кваліфікаційної категорії

Сумський державний педагогічний інститут імені А.С. Макаренка

 спеціальність «Українська мова і література» кваліфікація «вчитель української мови і літератури та іноземної мови»


Пелипенко Сергій Васильович

викладач ІІ категорії

Сумський державний університет  ім. А.С. Макаренка

спеціальність «Педагогіка і методика середньої школи»

 кваліфікація « вчитель історії і правознавства»


Пироженко Олена Василівна

спеціаліст ІІ категорії

Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка

спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти»

кваліфікація « вчитель іноземної мови, зарубіжної літератури та основ інформатики»


Свірська Євгенія Григорівна

викладач- спеціаліст

Глухівський деравний педагогічний інститут імені С.М. Сергеєва – Ценського

 спеціальність  «Українська мова і література та зарубіжна література»

 кваліфікація «вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури»


Рак Віта Андріївна

викладач спеціаліст

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди

спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія»

кваліфікація «вчитель історії і  правознавства»

 


Лях Тетяна Анатоліївна

викладач спеціаліст

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка

спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (німецька)»

кваліфікація «вчитель німецької та англійської мов та зарубіжної літератури»


Циклова комісія

"ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН"

Гулай

Лариса Вікторівна

Викладач, голова циклової комісії.

Освіта:Сумський державний педагогічний інститут ім. О.С. Макаренка. 1990р.

спеціальність "Біологія та хімія", кваліфікація "вчитель біології та хімії"

Викладач дисциплін: «Хімія »,  «Загальна біологія»


Іващенко

Оксана Мирославівна

Викладач

Освіта: Львівський ордена Леніна державний університет ім. Франка,

спеціальність «Механіка», кваліфікація – механік;

Викладач дисциплін: «Математика», «Інформатика»


Костенко

Олена Анатоліївна

Викладач.

Освіта:Сумський державний педагогічний інститут ім. О.С Макаренка, 1998 р., 

спеціальність "Фізика,математика, інформатика",  кваліфікація "вчитель фізики, математики , інформатики".

Викладач дисциплін: «Математика », «Фізика», «Вища математика»


Сімкова

Тетяна Михайлівна

Викладач.

Освіта:Дніпропетровський державний університет, 1984 р.,

спеціальність "Математика" , кваліфікація "викладач математики"

Викладач дисциплін: «Математика» та «Вища математика»


Шкіль

Сергій Олександрович

Викладач.

Освіта: Сумський державний університет,1996р. спеціальність «Фізична електроніка»,  кваліфікація – інженер-фізик;

Викладач дисциплін: «Фізика» та «Фізика ОПП»


Циклова комісія

"ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ ТА ПРОФЕСІЙНО-ОРІЄНТОВАНИХ ДИСЦИПЛІН"

КОТЕНКО

Володимир Васильович

Викладач, голова циклової комісії.

Освіта: Харківський інститут механізації і електрифікації сільського господарства, 1993р.,

спеціальність "Механізація сільського господарства", кваліфікація "інженер-механік",

Педфак Української сільськогосподарської академії, 1994р.,спеціальність "Професійне навчання спеціальних та технічних дисциплін", кваліфікація "інженер-педагог".

Викладач дисциплін: «Основи теплотехніки і гідравліки»,  «Паливо-мастильні та інші  експлуатаційні матеріали»,  «Машини та обладнання для переробки с.-г. продукції», «Основи технічної творчості».


МАЛЯРЕНКО

Володимир Михайлович

Викладач, заступник директора з виховної роботи.

Освіта: Чернігівський державний педагогічний  інститут ім. Т. Г. Шевченка,1979р.,

спеціальність "Загально-технічні дисципліни і праця", кваліфікація "вчитель креслення і трудового навчання".

Викладач дисциплін: «Основи нарисної геометрії та інженерна графіка».


ДЕГТЯРУК

Олексій Маркіянович

Викладач.

Освіта: Українська ордена Червоного Прапора сільськогосподарська академія (м. Київ), 1982р.,

спеціальність "Сільське господарство", кваліфікація "викладач сільськогосподарських дисциплін"

Викладач дисциплін: «Технічна механіка».


КОЗИНА

Надія Володимирівна

Викладач.

Освіта: Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, 2013р.,

спеціальність "Обладнання нафтових і газових промислів".

Викладач дисциплін: «Основи нарисної геометрії та інженерна графіка», «Взаємозамінність, стандартизація і технічні вимірювання», "Технічна механіка".


ХАРЧЕНКО

Юрій Миколайович

Викладач, заступник директора з навчальної роботи.

Освіта: Сумський державний аграрний університет, 2000 р., спеціальність "Механізація сільського господарства", кваліфікація "інженер-механік".

Викладач дисциплін: «Загальна електротехніка».


 



Роменський коледж СНАУ 2013 - © 2017