РК СНАУ
Навчальний рік: 2017/2018

Групи
Викладачі
Кабінети
Загальний розклад
Загальний розклад Викладачів

РК СНАУ
Навчальний рік: 2017/2018

Загальний розклад Викладачів



Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця


1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4
Свірська Є. Г.
Укр літ
11Е
27

Укр. мова/літ.
24М
27




Укр мова
11Е
27
Укр. мова/літ.
21Е
27




Укр літ
11Е
27
Укр. мова/літ.
22Е
27




Троцька Ю.І. Ін мова (проф спрям)
32М
16 | 47
Ін мова (проф спрям)
31М
16 | 47


Іноземна мова
11Ф
16
Укр мова
11М
16

Іноземна мова
33М
16 | 47
Іноземна мова
23М
16 | 55
Іноземна мова
21М
55 | 16
Укр літ
11М
16
Виховна година
23М
16
Іноземна мова
11Ф
16
Ін мова (проф спрям)
32М
16 | 47
Іноземна мова
33М
16 | 47

Ін мова (проф спрям)
31М
16 | 47
Укр літ
11М
16
Іноземна мова
22М
16 | 55

Ечко В.М. Етика
11Ф
25





Зарубіжна література
12М
25
Культурологія
11Е
25
Зарубіжна література
11М
25

Зарубіжна література
11Ф
25
Виховна година
11М
25
Зарубіжна література
11Е
25







Рак В.А.
Людина і світ
22Е
57
Соціологія
42М
57
Соціологія
41М
57



Всесвітня історія
11М
57

Соціологія
41Е
57
Соціологія
41М
57
Виховна година
42Е
57
Соціологія
42М
57
Всесвітня історія
11Ф
57
Соціологія
42Е
57
Людина і світ
21Е
57
Всесвітня історія
12М
57
Всесвітня історія
11Е
57
Людина і світ
21Ф
57

Сімкова Т.М.

Математика
24М
39
Математика
23М
39

Математика
12М
39


Математика
24М
39


Виховна година
31М
39

Математика
12М
39


Математика
23М
39



Шкіль С.О. Фізика
24М
53
Фізика
11М
53
Інформатика
11М
40 | 42
Фізика
11Ф
53
Фізика
11Е
53
Фізика
22М
53
Фізика
21М
53
Фізика
23М
53
Фізика
12М
53
Фізика
21Ф
53
Фізика
22Е
53
Виховна година
31Ф
53
Фізика
22М
53
Фізика
21М
53
Фізика
24М
53
Фізика
23М
53

Фізика
21Е
53
Інформатика
11Е
40 | 42

Пелипенко А В

Основи екології
11Е
24

Основи тваринництва
32М
24
Основи тваринництва
31М
24

Географія
11Ф
24
Техн. вир. і перер.с/г пр.
31Е
24
Географія
11М
24
Основи екології
12М
24
Виховна година
21Ф
24


Основи екології
11М
24
Географія
12М
24
Основи тваринництва
33М
24



Іващенко О.М. Математика
21Е
37
Математика
11Ф
37

Математика
11Е
37
Математика
21Ф
37
Математика
22Е
37


Математика
21Е
37


Виховна година
31Е
37
Математика
21Ф
37
Математика
22Е
37
Математика
11Ф
37
Математика
11Е
37


Інформаційні системи і технології
31Ф
37

Півторак Н.Г. Фізичне виховання
41Е
Спортзал 2
Фізичне виховання
31Е
Спорт зал1
Фізичне виховання
42Е
Спортзал 2
Фізкультура
11М
Спорт зал1
Фізичне виховання
33М
Спортзал 2

Фізичне виховання
32М
Спортзал 2
Фізичне виховання
31М
Спортзал 2

Фізкультура
23М
Спорт зал1
Фізкультура
22М
Спортзал 2
Виховна година
32М
22
Фізкультура
24М
Спорт зал1
Фізичне виховання
31М
Спорт зал1
Фізичне виховання
31Е
Спорт зал1
Фізичне виховання
32М
Спорт зал1
Фізичне виховання
42Е
Спорт зал1
Фізичне виховання
33М
Спорт зал1
Фізичне виховання
41Е
Спорт зал1

Дмитренко Б С Фізичне виховання
41Е
Спортзал 2
Фізичне виховання
42М
Спортзал 2
Фізичне виховання
41М
Спорт зал1
Фізкультура
11М
Спорт зал1
Фізичне виховання
33М
Спортзал 2
Фізичне виховання
31Ф
Спорт зал1
Фізичне виховання
32М
Спортзал 2
Фізичне виховання
31М
Спортзал 2
Фізичне виховання
41М
Спортзал 2

Фізкультура
21Е
Спорт зал1

Фізичне виховання
31Ф
Спортзал 2
Фізичне виховання
31М
Спорт зал1
Фізичне виховання
42М
Спортзал 2
Фізичне виховання
32М
Спорт зал1
Фізкультура
11Е
Спортзал 2
Фізичне виховання
33М
Спорт зал1
Фізичне виховання
41Е
Спорт зал1

Шебедя С.М. Фізкультура
12М
Спорт зал1
Фізичне виховання
42М
Спортзал 2
Фізичне виховання
41М
Спорт зал1

БЖД
12М
22
Фізкультура
21М
Спортзал 2
БЖД
11М
22

Фізичне виховання
41М
Спортзал 2
Зах Вітч
11Ф
22
Фізкультура
22М
Спортзал 2

Зах Вітч
12М
22
Зах Вітч
11Е
22
Фізичне виховання
42М
Спортзал 2

Зах Вітч
11М
22
Фізкультура
22Е
Спортзал 2


Пироженко О.В. Іноземна мова
11Е
55

Іноземна мова
21Ф
55
Іноземна мова
12М
55 | 47
Іноземна мова
11М
47 | 55

Іноземна мова
24М
55 | 47
Іноземна мова
21Е
55
Іноземна мова
23М
16 | 55
Іноземна мова
21М
55 | 16

Виховна година
24М
55

Ін мова (проф спрям)
31Ф
55


Ін мова (проф спрям)
41Е
55
Іноземна мова
21Ф
55
Іноземна мова
22М
16 | 55

Пелипенко С.В Історія України (ОПП)
23М
15



Історія України (ОПП)
22Е
15
Історія України
11Е
15


Історія України
11Ф
15
Історія України (ОПП)
22М
15
Історія України (ОПП)
24М
15
Виховна година
41Е
15
Історія України (ОПП)
21Е
15



Історія України
21Ф
15

Історія України (ОПП)
21М
15

Кущ В.В. Укр мова
21Ф
27

Укр літ
11Ф
27

Укр (проф спрям)
31Е
27
Укр літ
21Ф
27
Укр мова
11Ф
27



Укр (проф спрям)
31Ф
27

Укр. мова/літ.
21М
27



Укр літ
11Ф
27



Дмитренко C. П.



















Сахно Т.П. Укр (проф спрям)
31М
57



Укр. мова/літ.
23М
57
Укр (проф спрям)
32М
57
Укр (проф спрям)
33М
57
Укр літ
12М
27
Укр. мова/літ.
22М
57








Укр мова
12М
27
Укр літ
12М
27





















Войтенко Н.П.

Контроль
31Ф
16
Економіка підприємств
21Ф
16











Політична економія
21Ф
16




Дрозденко Т.М.
Статистика
21Ф
58
Економіка і організація АЕС
41Е
58
Податкова система
31Ф
58

Економіка аграрного вир-ва
41М
58
Економіка і організація АЕС
42Е
58
Економіка аграрного вир-ва
42М
58

Гроші і кредит
31Ф
58
Економіка і організація АЕС
41Е
58


Економіка і організація АЕС
42Е
58
Економіка аграрного вир-ва
41М
58
Економіка і організація АЕС
41Е
58

Економіка аграрного вир-ва
42М
58
Економіка і організація АЕС
42Е
58

Коваленко О.А.
Бух облік і звітність
31Ф
42




Фінансовий облік
31Ф
42




Виховна година
41М
42


Економічний аналіз
31Ф
42
Бух облік і звітність
31Ф
42

Фінансовий облік
31Ф
42


Завгородня Н.В. Фінанси
31Ф
58



Банківські операції
31Ф
58



Фінанси
31Ф
58


Виховна година
33М
58




Банківські операції
31Ф
58



Харченко Ю М.


Загальна електротехніка/ПДР
32М
46 | 57 к2

Загальна електротехніка/ПДР
33М
46 | 57 к2
Загальна електротехніка/ПДР
31М
46 | 57 к2


Загальна електротехніка
32М
46
Загальна електротехніка
33М
46




Загальна електротехніка
31М
46




Гайдук В.П.




Експл. і ремонт ел. установок
41Е
56 к 2


Експл. і ремонт ел. установок
42Е
56 к 2



Експл. і ремонт ел. установок
41Е
56 к 2




Експл. і ремонт ел. установок
42Е
56 к 2


Ждан В.А. Автоматизація ТП
42Е
54




Автоматизація ТП
42Е
54
Автоматизація ТП
41Е
54

Автоматизація ТП
41Е
54






Автоматизація ТП
42Е
54

Автоматизація ТП
41Е
54


Тесленко С.П.
Електропостачання
42Е
54


Електропостачання
41Е
54


Електропривод
31Е
54

Монтаж ел. обладнання
31Е
54
Електропостачання
42Е
54

Електроосвітлення
31Е
54

Електропостачання
41Е
54

Ел.прив./ел.осв.
31Е
54



Дяченко Ю.П.





Основи електроніки і МСТ
31Е
52


Вступ до фаху
11Е
52
Основи автоматики
31Е
52


Основи електроніки і МСТ
31Е
52




Основи електроніки і МСТ
31Е
52

Іллєнко О.Г.

Трактори і автомобілі
32М
50к2







Трактори і автомобілі
32М
50к2







Трактори і автомобілі
32М
50к2

Діхнич С.І.
Трактори і автомобілі
33М
50к2

Трактори і автомобілі
31М
50к2





Трактори і автомобілі
33М
50к2

Виховна година
12М
50к2

Трактори і автомобілі
33М
50к2
Трактори і автомобілі
31М
50к2
Вступ до фаху
11М
50к2

Трактори і автомобілі
31М
50к2


Трубнікова Н.В.
Інженерна та комп. графіка
21Е
22 | 45
Основи нарисної геометрії
22М
45 | 22
ВСТВ
33М
45

Основи нарисної геометрії
24М
45 | 22
Технічна механіка
23М
45
Основи нарисної геометрії
21М
45 | 22
ВСТВ
32М
45
ВСТВ
31М
45
Основи нарисної геометрії
23М
45 | 22


Технічна механіка
23М
45
Основи нарисної геометрії
22М
45 | 22
Основи нарисної геометрії
24М
45 | 22

Основи нарисної геометрії
21М
45 | 22
Основи нарисної геометрії
23М
45 | 22

Маляренко В.М.

Основи нарисної геометрії
22М
45 | 22


Основи нарисної геометрії
24М
45 | 22

Основи нарисної геометрії
21М
45 | 22


Основи нарисної геометрії
23М
45 | 22



Основи нарисної геометрії
22М
45 | 22
Основи нарисної геометрії
24М
45 | 22

Основи нарисної геометрії
21М
45 | 22
Основи нарисної геометрії
23М
45 | 22

Дегтярук О.М. Технічна механіка
22М
55 к 2
Технічна механіка
24М
55 к 2

Технічна механіка
21М
55 к 2

Інженерна механіка
21Е
55 к 2



Технічна механіка
24М
55 к 2


Інженерна механіка
22Е
55 к 2



Технічна механіка
21М
55 к 2
Технічна механіка
22М
55 к 2


Котенко В.В. Основи теплотехніки і гідравліки
21М
75 к2



Основи теплотехніки і гідравліки
22М
75 к2
Основи теплотехніки і гідравліки
23М
75 к2

Основи теплотехніки і гідравліки
24М
75 к2
Основи теплотехніки і гідравліки
21М
75 к2



Основи теплотехніки і гідравліки
23М
75 к2
Основи теплотехніки і гідравліки
24М
75 к2


Основи теплотехніки і гідравліки
22М
75 к2



Козирь А.В.

Сільськогосподарські машини
31М
63 к2





Сільськогосподарські машини
31М
63 к2



Сільськогосподарські машини
31М
63 к2







Хоронько О.С.

Охорона праці
31Е
60


Іноземна/Охорона праці
31Е
55 | 47 | 60






Охорона праці
32М
60


Охорона праці
33М
60


Охорона праці
31М
60

Зварич І.І.

ОКА і БР
33М
57 к2
Загальна електротехніка/ПДР
32М
46 | 57 к2
ПДР
31М
57 к2
Загальна електротехніка/ПДР
33М
46 | 57 к2
Загальна електротехніка/ПДР
31М
46 | 57 к2
ОКА і БР
32М
57 к2


ОКА і БР
31М
57 к2





ПДР
32М
57 к2

ПДР
33М
57 к2

Сидоренко О.І.
Сільськогосподарські машини
32М
52 к2












Сільськогосподарські машини
32М
52 к2


Сільськогосподарські машини
32М
52 к2


Прокопенко Ю.О. Тех сервіс/ремонт
41М
71 К2
Вступ до фаху
12М
71 К2

КП тех сервіс
42М
71 К2


Технічний сервіс в АПК
41М
71 К2
КП тех сервіс
41М
71 К2







Ремонт машин і обладнання
41М
71 К2
Технічний сервіс в АПК
41М
71 К2



Кисіль О.В.
Експлуатація машин і обладнання
41М
58 к2


Експлуатація машин і обладнання
42М
58 к2






Виховна година
42М
58 к2




Експлуатація машин і обладнання
42М
58 к2

Експлуатація машин і обладнання
41М
58 к2

Сорока М.В.


КП тех сервіс
42М
71 К2

Технічний сервіс в АПК
42М
71 К2

КП тех сервіс
41М
71 К2

Ремонт машин і обладнання
42М
71 К2



Технічний сервіс в АПК
42М
71 К2




Тех сервіс/ремонт
42М
71 К2

Сердюк І.В.







































Шевченко О.В.
Комп та комп технології
23М
40
Інформатика
11М
40 | 42



Комп та комп технології
22М
40


Інформатика
12М
40 | 42
Комп та комп технології
21М
40
Виховна година
11Е
40

Комп та комп технології
21Е
40
Комп та комп технології
22Е
40
Інформатика
11Ф
40

Комп та комп технології
24М
40
Інформатика
11Е
40 | 42

Мартинова А.В. Математика
11М
39
Математика
22М
39
Астрономія
21М
37

Математика
21М
39

Астрономія
21Е
37
Астрономія
22М
37

Астрономія
22Е
37
Астрономія
21Ф
37
Виховна година
21М
27
Математика
11М
39

Математика
21М
39
Математика
22М
39
Астрономія
24М
37
Астрономія
23М
37


Лях Т.А.

Іноземна мова
22Е
47
Іноземна мова
12М
55 | 47
Іноземна мова
11М
47 | 55
Іноземна/Охорона праці
31Е
55 | 47 | 60

Іноземна мова
33М
16 | 47

Ін мова (проф спрям)
42Е
47
Ін мова (проф спрям)
42М
55 | 47

Ін мова (проф спрям)
41М
55 | 47

Іноземна мова
33М
16 | 47
Ін мова (проф спрям)
31Е
55 | 47




Литовка М.В. Фізкультура
12М
Спорт зал1
Фізичне виховання
31Е
Спорт зал1



Фізкультура
21М
Спортзал 2
Фізкультура
21Ф
Спорт зал1


Фізкультура
23М
Спорт зал1
Фізкультура
21Е
Спорт зал1
Виховна година
22Е
47
Фізкультура
24М
Спорт зал1
Фізкультура
21Ф
Спортзал 2
Фізичне виховання
31Е
Спорт зал1



Фізкультура
11Ф
Спортзал 2

Рокитянська А.Є.

Хімія
12М
51


Біологія
11Ф
51
Хімія
11Е
51

Інформатика і комп техніка
21Ф
42
Інформатика
12М
40 | 42
Біологія
11Е
51
Виховна година
11Ф
51

Біологія
11М
51
Біологія
12М
51


Хімія
11Ф
51
Хімія
11М
51

Шулятєв Д.Ю. Сільськогосподарські машини
33М
52 к2
МТКМ
21М
60 к2
МТКМ
23М
60 к2
МТКМ
22М
60 к2
МТКМ
24М
60 к2

Конструкційні та електр. мат.
22Е
60 к2

Сільськогосподарські машини
33М
52 к2


Виховна година
21Е
60 к2
Сільськогосподарські машини
33М
52 к2
МТКМ
22М
60 к2
МТКМ
23М
60 к2
МТКМ
21М
60 к2
Конструкційні та електр. мат.
21Е
60 к2

МТКМ
24М
60 к2

Коваленко Ю.М. Електричні машини
31Е
46
Електротехнологія
41Е
46


Електротехнологія
42Е
46






Виховна година
22М
46
Електротехнологія
42Е
46
Електротехнологія
41Е
46



Електричні машини
31Е
46


Овсійко Л.І. Менеджмент аграрного виробництва
42М
49



Основи агробізнесу
41М
49

Основи агробізнесу
42М
49

Менеджмент аграрного виробництва
42М
49
Менеджмент аграрного виробництва
41М
49



Основи агробізнесу
41М
49

Основи агробізнесу
42М
49

Менеджмент аграрного виробництва
41М
49


Петрикова Л.М. Ін мова (проф спрям)
32М
16 | 47
Ін мова (проф спрям)
31М
16 | 47



Іноземна/Охорона праці
31Е
55 | 47 | 60
Іноземна мова
24М
55 | 47



Ін мова (проф спрям)
42М
55 | 47

Ін мова (проф спрям)
41М
55 | 47
Ін мова (проф спрям)
32М
16 | 47

Ін мова (проф спрям)
31Е
55 | 47
Ін мова (проф спрям)
31М
16 | 47



Федько С. Б. Інженерна та комп. графіка
22Е
45
Інженерна та комп. графіка
21Е
22 | 45


















Тимошенко І.В.



КВП
21Е
73 к2













КВП
22Е
73 к2

Дівенко М.А.

ТОЕ
21Е
46




ТОЕ
22Е
46
ТОЕ
22Е
46





ТОЕ
21Е
46

ТОЕ
22Е
46

ТОЕ
21Е
46

Шевченко В. Є.













Психологія
21Ф
25





Вперед

Групи  Викладачі  Кабінети  Загальний розклад груп  Загальний розклад Викладачів  Загальний розклад кабінетів 

Останні зміни: 07.09.2018 15:33:29
http://www.aScTimeTables.com